Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST

Wohi.nl

15,13 nieuw

-Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel De 50FIBLCST2 2 m lange LSZH LC naar ST glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet -en Fiber Channel-

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

LDNIO LS60 Rood USB Data en laad kabel Type-C USB Cable

Telecom2day.com

10,99

deze 1 meter usb 2.0 naar usb 3.1 type-c kabel is uitermate geschikt voor een snelle oplaadproces voor huawei google nexus 6p, lg nexus 5x, microsoft surface pro 4, apple macbook 12'' en new pixel chroombook 2015. door de samsung usb 3.1 type-c kabel zal

ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

103,95 nieuw

ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A-m vezelUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link

Belden 1583E Cat5e UTP netwerk kabel rood stug 305m 100% koper

Soundsandvisions.nl

114,95

Onze webwinkel heeft het WEBSHOP KEURMERK! Belden 1583E Cat5e UTP netwerk kabel stug 305m 100% koper UTP onafgeschermd Stug Categorie 5e Materiaal: AWG24 stug 100% koper Lengte: 305m Kleur: rood

ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

103,95 nieuw

ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link

-25%
Skytronic 2-Aderig 2.5mm rood/zwart soepele luidsprekerkabel per meter

Maxtotaal.nl

150,-

Skytronic 2-Aderig 2.5mm rood/zwart soepele luidsprekerkabel per meterSoepele 2-aderige kabel, geleverd op haspel. Universele kabel, geschikt voor zeer veel toepassingen. Mantel van PVC.Technische specificaties:Oppervlak: 2.5mm2Binnen

-20%
Luidspreker kabel 2x 2,5 mm / rood/zwart (koper) - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

79,99

Luidspreker kabel 2x 2,5 mm / rood/zwart (koper) Sluit uw luidsprekers aan op uw (home cinema) versterker met deze koperen luidsprekerkabel. Gebruik deze speakerkabel om full range speakers die lage, midden en hoge tonen doorgeven, aan te sluiten op uw ve

-12%
Luidspreker kabel 2x 2,5 mm / rood/zwart (koper) - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

149,99

Luidspreker kabel 2x 2,5 mm / rood/zwart (koper) Sluit uw luidsprekers aan op uw (home cinema) versterker met deze koperen luidsprekerkabel. Gebruik deze speakerkabel om full range speakers die lage, midden en hoge tonen doorgeven, aan te sluiten op uw ve

-10%
Luidspreker kabel 2x 1,5 mm / rood/zwart (koper) - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

89,99

Luidspreker kabel 2x 1,5 mm / rood/zwart (koper) Sluit uw luidsprekers aan op uw (home cinema) versterker met deze koperen luidsprekerkabel. Gebruik deze speakerkabel om eenvoudige full range speakers die lage, midden en hoge tonen doorgeven, aan te sluit

Tasker TASR-C102-2.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.00 Mm² 100 M Zwart/rood

Kooprijk.nl

156,95

Omschrijving: Rood/zwarte platte kabel PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 mOmschrijving: Rood/zwarte platte kabel pvc gelaagd (weerbestendig) voor auto- en 100 v-systemen rol: 100 m

Tasker TASR-C102-0.75 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 0.75 Mm² 100 M Zwart/rood

Prijskeurig.nl

110,95 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op Rol 2x 0.75 mm² 100 m Zwart/Rood

Rcelectro.nl

94,49

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Grotekadoshop.nl

200,95

Rood/zwarte platte kabel PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.00 Mm² 100 M Zwart/rood

Soundsandvisions.nl

162,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op Rol 2x 2.00 mm² 100 m Zwart/Rood

Rcelectro.nl

134,99

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Bigshopunit.com

187,95 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Prijskeurig.nl

191,95 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Kooprijk.nl

187,95

Omschrijving: Rood/zwarte platte kabel PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 mOmschrijving: Rood/zwarte platte kabel pvc gelaagd (weerbestendig) voor auto- en 100 v-systemen rol: 100 m

Tasker TASR-C102-0.75 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 0.75 Mm² 100 M Zwart/rood

Bigshopunit.com

108,95 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op Rol 2x 2.00 mm² 100 m Zwart/Rood

Webshopje.nl

139,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Soundsandvisions.nl

196,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.00 Mm² 100 M Zwart/rood

Prijskeurig.nl

158,95 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op rol 2x 2.00 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

149,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m• Kleur:Zwart/Rood • Vorm:Plat • Afscherming: Waterbestendig PVC • Te gebruiken in:Auto- en 100 V-systemen • Verkoopeenheid:Rol van 100 meter • A

-15%
Tasker TASR-C102-0.75 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 0.75 Mm² 100 M Zwart/rood

Topthings.eu

112,63 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.00 Mm² 100 M Zwart/rood

Bigshopunit.com

154,95 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op Rol 2x 0.75 mm² 100 m Zwart/Rood

Webshopje.nl

97,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op Rol 2x 2.50 mm² 100 m Zwart/Rood

Webshopje.nl

172,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.00 Mm² 100 M Zwart/rood

Grotekadoshop.nl

166,95

Rood/zwarte platte kabel PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op rol 2x 0.75 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

107,28

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m• Kleur:Zwart/Rood • Vorm:Plat • Afscherming: Waterbestendig PVC • Te gebruiken in:Auto- en 100 V-systemen • Verkoopeenheid:Rol van 100 meter • A

-14%
InLine CAT6a S/FTP patch kabel - rood - 100 meter

Onlinekabelshop.nl

119,99

InLine CAT6a S/FTP patch kabel Aan deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6a netwerkkabel met flexibele aders kunt u RJ45 connectoren bevestigen. Zo kunt u zelf uw netwerkkabels op de gewenste maat maken, maar ook de netwerkkabel door buizen, goten en muren vo

-15%
Tasker TASR-C102-2.00 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.00 Mm² 100 M Zwart/rood

Topthings.eu

160,63 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-0.75 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 0.75 Mm² 100 M Zwart/rood

Grotekadoshop.nl

117,95

Rood/zwarte platte kabel PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op rol 2x 2.50 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

179,36

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m• Kleur:Zwart/Rood • Vorm:Plat • Afscherming: Waterbestendig PVC • Te gebruiken in:Auto- en 100 V-systemen • Verkoopeenheid:Rol van 100 meter • A

Luidsprekerkabel op Rol 2x 2.50 mm² 100 m Zwart/Rood

Rcelectro.nl

166,49

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

-15%
Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Topthings.eu

195,39 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-0.75 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 0.75 Mm² 100 M Zwart/rood

Soundsandvisions.nl

113,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-0.75 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 0.75 Mm² 100 M Zwart/rood

Kooprijk.nl

114,95

Omschrijving: Rood/zwarte platte kabel PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 mOmschrijving: Rood/zwarte platte kabel pvc gelaagd (weerbestendig) voor auto- en 100 v-systemen rol: 100 m

ACT CAT5E F/UTP LSZH soepel patch rood 500 m

Multimediabay.nl

306,95 nieuw

FTP CAT5E LSZHPatchkabel AWG#26De toepassing van LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kabelmantels vermindert de kans op hoge concentraties toxische gassen indien de kabel door brand of kortsluiting wordt beschadigd. LSZH wordt voornamelijk gebruikt in slecht ge

ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectoren

Multimediabay.nl

81,95 nieuw

ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectorenEenheid: 1 stkBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

Luidsprekerkabel op rol 2x 1.50 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

103,08

Luidsprekerkabel op rol 2x 1.50 mm² 100 m zwart/rood• 2 x geleider van zuurstofvrij koper van 1,5 mm² • Diam • 6,0 mm • Metermarkering • Zwart-rood kabelomhulsel. Kleur: Zwart/Rood Diameter: 6.0 x 3.0 mm Lengte: 100 m Verpakking: R

ACT CAT6 S/FTP PVC soepel patch rood 305 m

Multimediabay.nl

380,95 nieuw

Categorie 6, met een bandbreedte van 250 MHz wordt gebruikt voor 100 Mbps en 1000 Mbps Ethernet netwerken tot een maximale lengte van 100 meter. 10 Gigabit/s Ethernet kan tot een maximale lengte van 55 meter werken. Wanneer men kabels bundelt is -vanwege

Live Cable Xtreme USB A/B Kabel2 Meter

Audioexpert.nl

2090,-

Xtreme USB Kabel Een lang gekoesterde wens van Live Cable was om het onmogelijke te bereiken. De ontwikkeling van het uiteindelijke product werd de Xtreme serie genoemd naar de extremen die gebruikt zijn in de ontwikkeling en productie. Voor de Xtreme ser

haspel luidsprekersnoer 2x1,50 rood-zwart

Showroom24.nl

156,-

2 x 1,5 mm²rood - zwart10.000 cm (100 m)

Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.50 Mm² 100 M Zwart/Rood

Klikenbestel.nl

154,99

• 2 x geleider van zuurstofvrij koper van 1,5 mm²• Diam• 6,0 mm• Metermarkering• Zwart-rood kabelomhulsel.

haspel luidsprekersnoer 2x0,75 rood-zwart 100m

Showroom24.nl

86,-

2 x 0,75 mm²rood - zwart10.000 cm (100 m)

haspel luidsprekersnoer 2x2,50 rood-zwart

Showroom24.nl

231,-

2 x 2,5 mm²rood - zwart10.000 cm (100 m)

Procab ALS15-1 luidsprekerkabel 500m rood-zwart

Weblectronics.nl

265,59 nieuw

Procab ALS15/5 - luidsprekerkabel-500mtr-rd/zw

Procab ALS07-5 luidsprekerkabel 500m rood-zwart

Weblectronics.nl

142,17 nieuw

Procab ALS07/5 - luidsprekerkabel-500mtr-rd/zw

ACT CAT6 U/UTP PVC soepel patch rood 305 m

Multimediabay.nl

203,95 nieuw

CAT6 Patchkabel, geschikt om zelf CAT6 patchkabels te makenEenheid: Box 305 mtrKenmerkenVoldoen aan de internationele normenBandbreedte 250 MHzPuur koperen geleiders en voldoen volledig aan de prestaties die in de ANSI/TIA-568-B2-1 beschreven staanBijlag'

Montagesnoer 2,5 mmË› Rood

Multimediabay.nl

98,95 nieuw

Montagesnoer 2,5 mm˛Voor technische specificaties zie 0,75 mm˛Eenheid: Rol 100 mtrBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

ACT CAT6A U/UTP PVC patch 305 m rood

Multimediabay.nl

318,95 nieuw

Categorie 6A, met een bandbreedte van 500 MHz, wordt gebruikt voor 100 Mbps, 1000 Mbps en 10 Gigabit/s Ethernet netwerken, met een maximale lengte van 100 meter.Eenheid: Box 305 mtrKenmerkenPuur koperen geleiders en voldoen volledig aan de prestaties die

ACT 7 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectoren

Multimediabay.nl

79,95 nieuw

ACT 7 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectorenEenheid: 1 stkBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

ACT CAT5E U/UTP soepel patch rood 305 m

Multimediabay.nl

196,95 nieuw

Categorie 5E, met een bandbreedte van 100 MHz wordt gebruikt voor 100 Mbps en 1000 Mbps Ethernet netwerken tot een maximale lengte van 100 meter.Eenheid: Box 305 mtrBijlag'sDatasheet: [Link] (nieuw venster)Logo: [Link] (nieuw venster)

LDNIO LS-30 Rood 3 meter Premium Nylon USB Lightning Kabel

Telecom2day.com

13,99

nylon lightning kabel voor ipad / iphone / ipod de kabel is in tests meer dan 4000x gebogen zonder enige beschadingen of beperkingen in de functionaliteit. de kabel heeft een nylon omhulsel.

LEPA B1000-MB 1000W ATX Zwart, Rood power supply unit Zwart

Qdealer.nl

168,80 nieuw

LEPA B1000-MB, 1000 W, 100 - 240, 47 - 63, +12V,+3.3V,+5V,+5Vsb,-12V, Actief, 130 W

Einhell CC-BC 15 M 6/12V Zwart, Rood Acculader Zwart

Qdealer.nl

120,80

Einhell CC-BC 15 M, 6/12, 15 A, 50/60, LED, Overbelasting, Omgekeerde polariteit, Kortsluiting, 3 Ah

ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

76,95 nieuw

ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenUPC polishGrade A-m vezelIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingBijlag'sDatasheet: [Link

ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectoren

Multimediabay.nl

76,95 nieuw

ACT 50 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet:

ACT 5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectoren

Multimediabay.nl

78,95 nieuw

ACT 5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectorenEenheid: 1 stkBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectoren

Multimediabay.nl

76,95 nieuw

ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectorenEenheid: 1 stkBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

Hama 00083073 10m HDMI HDMI Zwart, Rood HDMI kabel Zwart

Qdealer.nl

73,45 nieuw

Hama 00083073, 10 m, HDMI, HDMI, Zwart, Rood, Mannelijk/ Mannelijk, Goud

ACT CAT5E F/UTP LSZH soepel patch rood 100 m

Multimediabay.nl

75,95 nieuw

FTP CAT5E LSZHPatchkabel AWG#26De toepassing van LSZH (Low Smoke Zero Halogen) kabelmantels vermindert de kans op hoge concentraties toxische gassen indien de kabel door brand of kortsluiting wordt beschadigd. LSZH wordt voornamelijk gebruikt in slecht ge

ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectoren

Multimediabay.nl

74,95 nieuw

ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectorenEenheid: 1 stkBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectoren

Multimediabay.nl

75,95 nieuw

ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en LC/UPC connectorenEenheid: 1 stkBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectoren

Multimediabay.nl

72,95 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingGrade A-m vezelUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdBijlag'sDatasheet: [Link

ACT CAT6 U/UTP PVC soepel patch rood 100 m

Multimediabay.nl

76,95 nieuw

CAT6 Patchkabel, geschikt om zelf CAT6 patchkabels te makenEenheid: Rol 100 mtrKenmerkenVoldoen aan de internationele normenBandbreedte 250 MHzPuur koperen geleiders en voldoen volledig aan de prestaties die in de ANSI/TIA-568-B2-1 beschreven staanBijlag'

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Multimediabay.nl

73,95 nieuw

ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplex met LC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presision cleavingUPC polishGrade A-m vezelBijlag'sDatasheet: [Link

-38%
S/FTP netwerkkabel rood - CAT7 - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

S/FTP netwerkkabel rood - CAT7 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT7 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en de volkoperen

ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en SC/UPC connectoren

Multimediabay.nl

74,95 nieuw

ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met E2000/APC en SC/UPC connectorenEenheid: 1 stkBijlag'sLogo: [Link] (nieuw venster)

-20%
Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - rood - CAT6 - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

Draka UC900 S/FTP netwerkkabel - rood - CAT6 Deze dubbel afgeschermde S/FTP CAT6 Gigabit netwerkkabel kunt u gebruiken om een computer, notebook, switch of ander apparaat te verbinden met een modem of router. De kabel is voorzien van een snagless plug en

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.