Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

DELL 470-AAVK 0.5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

VanGilsWeb.nl

81,65 nieuw

DELL 470-AAVK, SFP+, SFP+, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 0,5 m De twinaxiaal kabel van Dell™ wordt gebruikt voor de aansluiting binnen racks en op aangrenzende racks via korte afstanden. De kabel heeft een lengte van 0.5 m. Dit product is getest op en geva

Tafellamp London, Rood (Wit & rode kabel)

Foir.nl

489,-

Merk: Original BTCNaam van het product: London tafellampKleur: Rood (Wit& Blauwe kabel)Breedte 370mmLengte: 450mmDiameter: 310mmGewicht 4.5kgType fitting: E27Aantal lampen: 1Lamp: GLSMaximum Wattage: 60Voltage: 230 (AC)Type glas: Geen glasIP-klasse: IP20D

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 2m

Multimediabay.nl

49,95

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 5m

Multimediabay.nl

44,95

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 15m

Multimediabay.nl

48,95

2 beveiligingscamera's beeld en data transmissie via glasvezel kabel

onlinecamerashop.nl

136,36 nieuw

Video en data/besturing van 16 camera's met single/multimode glasvezel kabel

onlinecamerashop.nl

413,22 nieuw

Data en video transmissie via glasvezel kabel voor 24 CCTV camera's

onlinecamerashop.nl

1057,85 nieuw

Video transmissie via glasvezel kabel, 32 ingangen

onlinecamerashop.nl

1148,76 nieuw

Equip LWL Patch Cord LC/SC 50/125µ 10,0m 10m Oranje Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

18,95 nieuw

Kabel voor Beats Pro Headphone Rood

Geeektech.com

11,95

Is je Beats Pro kabel stuk? Of wil je een gewoon een extra kabeltje? Dan is deze rode kabel voor de Beats Pro koptelefoon de juiste keus. Kabel voor Beats Pro Headphone Rood geschikt om uw Beats headphones Solo en Pro te bevestigen aan uw smartphone of an

C2G 85558 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

149,10

C2G 85558, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

DELL 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

139,30

DELL 470-AAVG, SFP+, SFP+, Zwart, 10 Gbit/s, 5 m Deze Dell™ Networking SFP+ Direct Attach Twinax-kabel biedt 10 GbE-connectiviteit voor maximaal 5 meter. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell platforms.Dit product is compatibel met de volgende

DELL 470-AAVK 0.5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

96,80

DELL 470-AAVK, SFP+, SFP+, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 0,5 m De twinaxiaal kabel van Dell™ wordt gebruikt voor de aansluiting binnen racks en op aangrenzende racks via korte afstanden. De kabel heeft een lengte van 0.5 m. Dit product is getest op en geva

Luidsprekerkabel op Haspel 2x 1.50 mm² 100 m Zwart / Rood

Rcelectro.nl

110,92

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op Haspel 2x 2.50 mm² 100 m Zwart / Rood

Rcelectro.nl

172,13

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-1.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Kooprijk.nl

122,50

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Rood/zwarte platte kabel PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Kooprijk.nl

187,95

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Rood/zwarte platte kabel PVC gelaagd (weerbestendig) Voor auto- en 100 V-systemen Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-1.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Prijskeurig.nl

119,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Prijskeurig.nl

187,95

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Luidsprekerkabel op rol 2x 1.50 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

109,24

Luidsprekerkabel op rol 2x 1.50 mm² 100 m zwart/rood• 2 x geleider van zuurstofvrij koper van 1,5 mm² • Diam • 6,0 mm • Metermarkering • Zwart-rood kabelomhulsel.

-15%
Tasker TASR-C102-1.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Topthings.eu

122,31

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

-15%
Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Topthings.eu

191,99

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Belden 1583E Cat5e UTP netwerk kabel rood stug 305m 100% koper

Soundsandvisions.nl

114,95 nieuw

Onze webwinkel heeft het WEBSHOP KEURMERK! Belden 1583E Cat5e UTP netwerk kabel stug 305m 100% koper UTP onafgeschermd Stug Categorie 5e Materiaal: AWG24 stug 100% koper Lengte: 305m Kleur: rood

Tasker TASR-C102-1.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 1.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Soundsandvisions.nl

124,95 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

Tasker TASR-C102-2.50 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 2.50 Mm² 100 M Zwart/rood

Soundsandvisions.nl

196,95 nieuw

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

LTC CHP2.5RB Luidspreker Kabel Rood/zwart 2x2,5mm

Grotekadoshop.nl

86,50

Ook leverbaar in 0,75mm² (CHP0 75RB); 1,5mm² (CHP1 5RB) en 4mm² (CHP4RB) 100m op plastic rol

LTC CHP4RB Luidspreker Kabel Rood/zwart 2 X 4mm

Prijskeurig.nl

99,95

Ook leverbaar in 0,75mm² (CHP0.75RB); 1,5mm² (CHP1.5RB) et 2.5mm² (CHP2.5RB). 100m op plastic rol

Luidsprekerkabel op rol 2x 1.50 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

117,59

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m• Kleur:Zwart/Rood • Vorm:Plat • Afscherming:waterbestendig PVC • Te gebruiken in:Auto- en 100 V-systemen • Verkoopeenheid:Rol van 100 meter • Aders: 2 x 1.00mm

Luidsprekerkabel op rol 2x 2.50 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

179,36

Rood/zwarte platte kabel. PVC gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m• Kleur:Zwart/Rood • Vorm:Plat • Afscherming: Waterbestendig PVC • Te gebruiken in:Auto- en 100 V-systemen • Verkoopeenheid:Rol van 100 meter • Aders: 2 x 2.50m

-15%
LTC CHP2.5RB Luidspreker Kabel Rood/zwart 2x2,5mm

Topthings.eu

78,58

Ook leverbaar in 0,75mm² (CHP0.75RB); 1,5mm² (CHP1.5RB) en 4mm² (CHP4RB). 100m op plastic rol

Colour-coded Marking Ring Rood

Partsland.nl

2998,95 nieuw

Colour-coded marking rings for XLR cable connectors, Neutrik XX-series

Einhell CC-JS 8 Lithium-Polymeer (LiPo) 8000mAh Rood RED

Qdealer.nl

110,75

Einhell CC-JS 8, Rood, Digitale camcorder, Digitale camera, E-book lezer, GPS, MP3, Mobiele telefoon, Notebook, Smartphone,, Bezig met opladen, Status, Lithium-Polymeer (LiPo), Sigarettenaansteker, DC, USB, 100 - 240

Einhell CC-JS 12 Lithium-Polymeer (LiPo) 12000mAh Rood RED

Qdealer.nl

134,05

Einhell CC-JS 12, Rood, Mobiele telefoon, Notebook, Smartphone, Smartwatch, Tablet, Lithium-Polymeer (LiPo), 12000 mAh, Sector, 12 V

Einhell CC-JS 18 Lithium-Polymeer (LiPo) 18000mAh Rood RED

Qdealer.nl

180,15

Einhell CC-JS 18, Rood, Digitale camera, E-book lezer, GPS, MP3, Mobiele telefoon, Notebook, Smartwatch, Tablet, Telefoon, Bezig met opladen, Status, Lithium-Polymeer (LiPo), 18000 mAh, Sigarettenaansteker, DC, USB

Colour-coded Boot Rood

Partsland.nl

9998,95 nieuw

Colour-coded boots with bend protection for XLR cable connectors, Neutrik XX-series

Einhell CC-BC 15 M 6/12V Zwart, Rood Acculader Zwart

Qdealer.nl

117,30

Einhell CC-BC 15 M, 6/12, 15 A, 230 V, 50/60 Hz, LED, Overbelasting, Omgekeerde polariteit, Kortsluiting

haspel luidsprekersnoer 2x0,75 rood-zwart 100m

Partsland.nl

87,95

2 x 0,75 mm² rood - zwart 10.000 cm (100 m)

LTC CHP2.5RB Luidspreker Kabel Rood/zwart 2x2,5mm

Kooprijk.nl

83,50

Omschrijving: Dit product wordt per stuk geleverd en zal binnen 1-3 werkdagen afgeleverd wordenOmschrijving: Ook leverbaar in 0,75mm² (CHP075RB); 1,5mm² (CHP15RB) en 4mm² (CHP4RB) 100m op plastic rol

LTC CHP2.5RB Luidspreker Kabel Rood/zwart 2x2,5mm

Soundsandvisions.nl

80,95 nieuw

Ook leverbaar in 0,75mm² (CHP0.75RB); 1,5mm² (CHP1.5RB) en 4mm² (CHP4RB). 100m op plastic rol

Schuko Stroom Verlengkabel Schuko Male - Schuko Female 20.0 m Rood

Rcelectro.nl

80,65

Garant G CEE IP 44 Kabelhaspel voor camping en maritieme doeleinden. Voor universeel gebruik buiten, IP 44. CEE-stekker 230 V/16 A. CEE-hoekkoppeling 230 V/16 A. Met veiligheidskabel, stekker en koppeling, voor beweeglijk werken. Innovatie handgreep met "

LTC CHP2.5RB Luidspreker Kabel Rood/zwart 2x2,5mm

Prijskeurig.nl

76,95

Ook leverbaar in 0,75mm² (CHP0.75RB); 1,5mm² (CHP1.5RB) en 4mm² (CHP4RB). 100m op plastic rol

C2G 85556 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

68,55 nieuw

C2G 85556, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

A4W 4.2W 5.0V/ 0.8A Solar Panel Lader(rood)

i-mania.nl

30,95

About the product 1. Use 4.2W solar panel for quick charging 2. This solar panel can transform solar radiation energy into electrical energy 3. It is portable and lightweight 4. Constant current and stable voltage design, reliable and security 4. You can

HDMI 19 Pin mannetje naar HDMI 19Pin mannetje kabel, 1.3 Versie, Ondersteunt HD TV / Xbox 360 / PS3 etc, Lengte: 10 meter (Rood + Verguld)

i-mania.nl

28,95

Geweven nylon stijl USB Data Transfer / laad Kabel voor iPhone 6 / 6S & 6 Plus / 6S Plus, iPhone 5 & 5S & 5C, Kabel lengte: 2 meter (rood)

i-mania.nl

6,95

1) Kabel is stevig en kan toch worden gebogen maar zal geen kabelbreuk krijgen door de nylon hoes 2) Goede flexibiliteit, elasticiteit, bestand tegen vuil, slijtvastheid en goede afscherming 3) Gegevensoverdracht is stabieler door de dikkere kabel 4) Gesc

Vergulde HDMI naar HDMI 19 Pin platte kabel, 1.4 Versie, ondersteunt HD TV / XBOX 360 / PS3 / Projector / DVD speler etc, Lengte: 10 meter (rood)

i-mania.nl

26,95

Luidsprekerkabel op rol 2x 0.35 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

45,37

Rood/zwarte platte kabel. Twee maal P.V.C. gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m• Kleur:Zwart/rood • Vorm:Platte kabel • Afscherming:Twee maal P.V.C. gelaagd (weerbestendig) • Gebruik:Voor auto- en 100 V-systemen • Verkoopeenhe

-40%
Beats Jackplug Audio Aansluitkabel [1x Jackplug male 3.5 mm - 1x Jackplug male 3.5 mm] 1.37 m Rood

Conrad.nl

14,99 nieuw

Verbind uw Beats-hoofdtelefoon van een muziekspeler of gebruik hem bijv. als hulpkabel voor weergave van muziek in de auto vanaf uw mobiele telefoon.

Vergulde 3.5mm mannetje naar mannetje Plug Jack Stereo Audio AUX Kabel voor iPhone 6 & 6 Plus & 5, iPad Air 2 & Air, Samsung, iPod Laptop, MP3, Kabel lengte: 1.4 meter (rood)

i-mania.nl

4,95

C2G 85537 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

59,-

C2G 85537, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85611 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

58,- nieuw

C2G 85611, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

C2G 85536 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

57,65

C2G 85536, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85610 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

56,85

C2G 85610, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

-10%
Tasker TASR-C101-0.35 Luidsprekerkabel Op Rol 2x 0.35 Mm² 100 M Zwart/rood

Topthings.eu

43,52

Rood/zwarte platte kabel. Twee maal P.V.C. gelaagd (weerbestendig). Voor auto- en 100 V-systemen. Rol: 100 m

C2G 85554 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

55,20

C2G 85554, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Grotekadoshop.nl

43,50 nieuw

Geniet van superieur High Definition-geluid De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige ker

C2G 85609 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

52,80

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Beats by Dr. Dre MHDV2G/A 3.5mm 3.5mm Rood audio kabel RED

Qdealer.nl

42,90

Beats by Dr. Dre MHDV2G/A, 3.5mm, 3.5mm, Man, Man, Rood, Recht Beats RemoteTalk Cable

In-Line 3.5 mm Kabel Rood voor Apple Beats headphones

Geeektech.com

4,95

Is je Beats kabel stuk? Of wil je een gewoon een extra kabeltje voor je beats koptelefoon? Dan is deze In-line 3,5 mm kabel de juiste keus. In-Line 3,5mm kabel voor Beats Headphone geschikt om je Solo, Studio of Pro headphone kabel te verlengen. De lengte

Luidsprekerkabel op rol 2x 1.50 mm² 100 m zwart/rood

TodoTipo.nl

37,99

Verbind je speakers aan een versterker.• Rol:100 m / 328 ft • Kleur:Rood/Zwart • Geleider:2x 1,50 mm² • Kern:2x 98/0,14 mm CCA • Buitenste diameter:ø 6,4 ± 0,3 mm x 3,2 ± 0,15 mm

HDMI 19 Pin mannetje naar HDMI 19Pin mannetje kabel, 1.3 Versie, Ondersteunt HD TV / Xbox 360 / PS3 etc, Lengte: 5 meter (Rood + Verguld)

i-mania.nl

21,95

-33%
Belkin Jackplug Audio Aansluitkabel [1x Jackplug male 3.5 mm - 1x Jackplug male 3.5 mm] 1.80 m Rood Spiraalkabel

Conrad.nl

9,99 nieuw

3,5 mm flexibele jackplugspiraalkabel (tot 1,8 m) voor het verbinden van bijv. MP3-speler of mobiele telefoon met de stereo-installatie of de autoradio-ingang met 3,5 mm jackplug.

VALUE Duplex Glasvezel Patchkabel OM1 62,5/125 SC/SC 2m

Kabeldirect.nl

9,25 nieuw

Oranje Duplex glasvezel patchkabel van 200cm met kwalitatief goede connectoren.Lichtbron: 62,5/125µmVezel: OM1Connector kant 1 Type: SCConnector kant 2 Type: SCKleur: OranjeLengte: 2 mAantal Aders: 2Type: DuplexMerk: Value

Apple Lightning USB kabel voor iPhone, iPad en iPod 2m Rood

Kabeldirect.nl

15,40 nieuw

Deze extra lange Apple Lightning USB kabel van 2 meter kan worden gebruikt voor het synchroniseren en opladen van een iPhone 5, iPad mini of andere nieuwe Apple producten met een lightning connector.Ook is deze kabel te gebruiken met een lichtnet adapt

Luidspreker kabel 1.00mm² Rood-Zwart op rol 100m

Kabeldirect.nl

36,- nieuw

Luidsprekerkabelrood / zwartKern 2x 1mm² (1,00mm²)Luidsprekerkabelrood / zwartKern 2x 1mm² (1,00mm²)Diameter: Breedte: 6,0mm Lengte: 3,0mmIdeaal voor het aansluiten van uw speakers op uw geluidsinstallatie.

C2G 85607 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

46,30

C2G 85607, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

Vergulde HDMI naar HDMI 19 Pin platte kabel, 1.4 Versie, ondersteunt HD TV / XBOX 360 / PS3 / Projector / DVD speler etc, Lengte: 1.5m(rood)

i-mania.nl

10,95

Vergulde HDMI naar HDMI 19 Pin platte kabel, 1.4 Versie, ondersteunt HD TV / XBOX 360 / PS3 / Projector / DVD speler etc, Lengte: 5 meter (rood)

i-mania.nl

19,95

iggual Voedingskabel CPU-Rood C13 VDE 10 meter

Discountdeals.eu

18,95 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop iggual Voedingskabel CPU-Rood C13 VDE 10 meter tegen een onklopbare prijs.Accessoire: BedradingKabels: VoedingType: Pc-kab

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.