Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

149,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

29,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

139,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren)

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

DELL 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

VanGilsWeb.nl

119,75 nieuw

DELL 470-AAVG, SFP+, SFP+, Zwart, 10 Gbit/s, 5 m Deze Dell? Networking SFP+ Direct Attach Twinax-kabel biedt 10 GbE-connectiviteit voor maximaal 5 meter. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 2m

Multimediabay.nl

49,95

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 5m

Multimediabay.nl

44,95

Hewlett-Packard OM3 LC/LC Multi-Mode Glasvezel kabel, 15m

Multimediabay.nl

48,95

2 beveiligingscamera's beeld en data transmissie via glasvezel kabel

onlinecamerashop.nl

136,36 nieuw

Video en data/besturing van 16 camera's met single/multimode glasvezel kabel

onlinecamerashop.nl

413,22 nieuw

Data en video transmissie via glasvezel kabel voor 24 CCTV camera's

onlinecamerashop.nl

1057,85 nieuw

Video transmissie via glasvezel kabel, 32 ingangen

onlinecamerashop.nl

1148,76 nieuw

C2G 85558 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

148,25

C2G 85558, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85558 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

128,45

C2G 85558, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

DELL 470-ABBM 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

113,25

DELL 470-ABBM, SFP+, SFP+, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 1 m De Twinaxiale kabel van Dell? is ideaal voor het aansluiten van apparaten. De kabel is ongeveer 1 meter lang. Dit product is getest en

DELL 470-AAVG 5m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

141,85

DELL 470-AAVG, SFP+, SFP+, Zwart, 10 Gbit/s, 5 m Deze Dell? Networking SFP+ Direct Attach Twinax-kabel biedt 10 GbE-connectiviteit voor maximaal 5 meter. Voor gebruik op in aanmerking komende Dell

USB naar 4-polige Jack kabel voor iPod

Allekabels.nl

2,95

IPod shuffle USB kabel, Type: IPod shuffle 1, 2 oplader / datakabel, Aansluiting 1: 4 pins 3.5mm Jack, Aansluiting 2: USB A Male, 1 meter.

DELL 470-ABBM 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

VanGilsWeb.nl

96,05 nieuw

DELL 470-ABBM, SFP+, SFP+, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 1 m De Twinaxiale kabel van Dell? is ideaal voor het aansluiten van apparaten. De kabel is ongeveer 1 meter lang. Dit product is getest en

MHL Kabel - HDMI

Allekabels.nl

7,95

USB Micro B naar HDMI A - MHL Kabel, Let op: Deze kabel werkt enkel op 'MHL Enabled Displays', Aansluiting 1: USB Micro B Male - 5 polig, Aansluiting 2: HDMI A Male, 1 meter.

DeLOCK 0.75m, SFF-8643/U.2 SFF-8639+SATA 0.75m Zwart

Qdealer.nl

93,05

DeLOCK 0.75m, SFF-8643/U.2 SFF-8639+SATA, 0,75 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, SFF-8643, U.2 SFF-8639

DeLOCK 84819 Intern SATA interfacekaart/-adapter

Qdealer.nl

80,95

DeLOCK 84819, Mini SAS, SATA, 0,5 m, Polybag

USB 3.0 Harde schijf behuizing - 2.5 inch SATA

Allekabels.nl

19,95

USB 3.0 harde schijf behuizing - 2.5 inch, Aansluiting extern: USB 3.0 - SuperSpeed, Aansluiting intern: SATA, Snelheid: Max. 6 Gbps.

DVI-D naar VGA Adapter

Allekabels.nl

29,95

DVI-D naar VGA adapter, Type: Dual Link (24 1 Polig), Aansluiting 1: DVI-D Male, Aansluiting 2: VGA Female, 0.25 meter.

Jack splitter kabel - Microfoon en audio

Allekabels.nl

9,50

Jack - Y kabel, Aansluiting 1: 4-polig 3.5mm jack Male, Aansluiting 2: 3-polig 3.5mm jack Female (microfoon), Aansluiting 3: 3-polig 3.5mm jack Female (audio), Lengte: 20 cm, o.a. geschikt voor Apple

DeLOCK 5 in 1 OTG connection kit met HDMI MHL inclusief Samsung 11-pin adapter - 0,05 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK 5 in 1 connection kit met MHL OTG connection kit voor smartphones en tablets met OTG (On-The-Go) micro USB aansluiting en MHL ondersteuning. Specificaties: - Micro USB connector (mannelijk)

DeLOCK 62795 USB Type-C HDMI Zwart kabeladapter/verloopstukje Zwart

Qdealer.nl

71,05 nieuw

DeLOCK 62795, USB Type-C, HDMI, Mannelijk/vrouwelijk, Nikkel, Zwart, 0,08 m

USB Micro naar mini Kabel

Allekabels.nl

4,95

USB Micro B naar USB Mini Kabel - Zwart, Type: 2.0 - High Speed, Aansluiting 1: USB Mini Male, Aansluiting 2: USB Micro B Male, Verguld: Nee, 1 meter.

DeLOCK Cable mini SAS 26pin mini SAS 26pin (SFF 8088) 1m 1m Zwart

Qdealer.nl

69,55

DeLOCK Cable mini SAS 26pin mini SAS 26pin (SFF 8088) 1m, 1 m, Zwart

DELOCK Adapter VGA HDMI met audio

Grotekadoshop.nl

54,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Adapter VGA HDMI met audio tegen een onklopbare prijs

USB 3.1 C naar USB 3.0 A kabel - 0.15 meter

Allekabels.nl

9,95

USB C naar USB A kabel, Type: 3.0 - Super Speed, Aansluiting 1: USB C Male, Aansluiting 2: USB A Female, 0.15 meter.

HDMI - DVI adapter

Allekabels.nl

7,95

HDMI naar DVI-D Verloopstekker, Type: Single Link (24 1 Polig), Aansluiting 1: HDMI Male, Aansluiting 2: DVI-D Female, 0.2 meter.

HDMI naar HDMI Audio Extractor - 4K

Allekabels.nl

59,95

4K HDMI naar 4K HDMI Audio Extractor, Koppel de audio los van het 4K HDMI signaal, Extra: Schakelbaar tussen Stereo en 5.1 kanaals audio, Bron selectie: handmatig, Ingang: HDMI, Uitgang: HDMI, AUX

Jack Splitter - Microfoon en Audio

Allekabels.nl

7,95

Jack Splitter - Microfoon en Audio - Wit, Type: 4-polig - OMTP, Aansluiting 1: Jack 3.5mm 4-polig Female, Aansluiting 2: Jack 3.5mm Stereo Male, Aansluiting 3: Jack 3.5mm Microfoon Male, Verguld: Nee

C2G 85537 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

58,70 nieuw

C2G 85537, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

DELOCK HDMI-A Adapter VGA met audio

Grotekadoshop.nl

49,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK HDMI-A Adapter VGA met audio tegen een onklopbare prijs

C2G 85536 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

57,40

C2G 85536, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85610 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

56,55 nieuw

C2G 85610, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

DELOCK USB Verlengingskabel 2.0 15 meter

Grotekadoshop.nl

46,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK USB Verlengingskabel 2 0 15 meter tegen een onklopbare

DELOCK Kabel Displayport 1.2 mannelijk - mannelijk 4K 3 m

Discountdeals.eu

21,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Kabel Displayport 1.2 mannelijk - mannelijk 4K 3 m tegen

Easy USB Kabel

Allekabels.nl

5,95

USB A naar USB A Kabel - Haaks - Zwart, Type: 2.0 - High Speed, Extra: USB aansluiting bruikbaar van 2 kanten, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: USB A Male, Verguld: Nee, 1 meter.

C2G 85554 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

54,95

C2G 85554, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

Molex naar PCI Express 8p voedingskabel

Allekabels.nl

2,95

Molex kabel, Aansluiting 1: 4-Polig Molex Male, Aansluiting 2: 8-Polig GPU Male, 0.15 meter.

Usb voedingskabel - 3.5 x 1.35mm

Allekabels.nl

3,95

USB Voedingskabel, Spanning: 5 V, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 3.5x1.35mm Male, 1.5 meter.

DeLOCK 0.245m HDMI+USB2.0-A/DisplayPort 0.254m HDMI + USB DisplayPort Zwart Zwart

Qdealer.nl

57,30 nieuw

DeLOCK 0.245m HDMI+USB2.0-A/DisplayPort, 0,254 m, HDMI + USB, DisplayPort, Mannelijk, Vrouwelijk, Goud

DELOCK Adapter mini Displayport met HDMI vrouwelijk

Discountdeals.eu

21,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Adapter mini Displayport met HDMI vrouwelijk tegen een

DeLOCK 65468 SlimPort / MyDP HDMI-A 19 / USB micro-B Zwart kabeladapter/verloopstukje Zwart

Qdealer.nl

30,40

DeLOCK 65468, SlimPort / MyDP, HDMI-A 19 / USB micro-B, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 0,15 m, Google Nexus 4, Google LG Optimus G Pro, Fujitsu Stylistic QH582, Asus PadFone Infinity

Delock Harde schijf Adapter [1x USB 3.0 stekker A, USB 2.0 stekker A - 1x SATA-combi-bus 15+7-polig] 0.20 m Zwart

Conrad.nl

19,99

Gratis verzending bij > EUR 35,- + iDeal. Thuiswinkel Waarborg. 2 jaar garantie op alle artikelen. Deze SATA converter dient voor de aansluiting van een 2,5" SATA HDD of SSD, zonder extra

Delock Adapter. displayport 1.1M met VGA/HDMI/DVIH Zwart

Grotekadoshop.nl

43,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Delock Adapter displayport 1 1M met VGA/HDMI/DVIH Zwart tegen

C2G 85609 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

52,50

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

USB OTG Connection Kit voor Samsung Galaxy Tab en Galaxy Note tablets

Onlinekabelshop.nl

9,99 nieuw

USB OTG Connection Kit voor Samsung Galaxy Tab en Galaxy Note tablets Deze On-The-Go adapter kunt u gebruiken om uw Samsung tablet uit te breiden met een geheugenkaartlezer en een USB poort. Een

C2G 85537 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

52,50 nieuw

C2G 85537, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

DeLOCK DVI-D naar VGA converter - 0,15 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

DeLOCK DVI-D naar VGA converter Gebruik deze adapter om een computer of notebook met DVI-D uitgang te verbinden met een VGA kabel vanaf uw monitor of projector. De DVI connector is DVI-D Dual Link

DELOCK HDMI-MICROD mannelijk VGA vrouwelijk + audio

Grotekadoshop.nl

43,95 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK HDMI-MICROD mannelijk VGA vrouwelijk + audio tegen een

DELOCK Adapter VGA HDMI met audio

Discountdeals.eu

54,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Adapter VGA HDMI met audio tegen een onklopbare prijs.Type

-24%
Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Outletcompleet.nl

51,- nieuw

Geniet van superieur High Definition-geluid. De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit.Flexibele

DELOCK Geluidsadapter USB 7.1

Discountdeals.eu

20,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Geluidsadapter USB 7.1 tegen een onklopbare prijs.Type

SATA 22-pins > mSATA converter met 2,5'' frame

Onlinekabelshop.nl

34,99

SATA 22-pins > mSATA converter met 2,5'' frame Met deze converter kun je een full-size of half-size mSATA-module in je computer aansluiten via SATA en vastzetten in een 2,5" bay van je computerkast.

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™