Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
-11%
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 50 meter

Onlinekabelshop.nl

399,99 nieuw

DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt via de DisplayPort aansluiting van

-13%
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 30 meter

Onlinekabelshop.nl

349,99 nieuw

DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt via de DisplayPort aansluiting van

-14%
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 20 meter

Onlinekabelshop.nl

299,99 nieuw

DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt via de DisplayPort aansluiting van

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

139,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

149,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

HDMI naar USB 2.0 adapter

Allekabels.nl

9,95

HDMI naar USB 2.0 adapter, Type: 2.0 High speed, Ingang: HDMI-A Female, Uitgang: USB 2.0 Male, Enkel geschikt voor passive MHL kabels.

Jack splitter kabel - Microfoon en audio

Allekabels.nl

9,50

Jack - Y kabel, Aansluiting 1: 4-polig 3.5mm jack Male, Aansluiting 2: 3-polig 3.5mm jack Female (microfoon), Aansluiting 3: 3-polig 3.5mm jack Female (audio), Lengte: 20 cm, o.a. geschikt voor Apple Iphone/iPad, Playstation 4 en Xbox One.

Jack - Component Kabel

Allekabels.nl

4,95

Jack - Component Kabel - Zwart, Type: Stereo - Niet afgeschermd, Aansluiting 1: Jack 3.5mm 4-polig Male, Aansluiting 2: 3x Tulp Female, Verguld: Ja, 0.24 meter.

USB Micro Kabel

Allekabels.nl

3,95

USB A naar USB Micro Kabel B - Zwart, Type: 2.0 - High Speed - Krulsnoer, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: USB Micro B Male, Verguld: Nee, 0.2 tot 0.6 meter.

Molex naar 15p Sata haakse voedingskabel

Allekabels.nl

1,95

Molex naar SATA verloopstekker, Type: Haaks 90 boven, Aansluiting 1: 15-Polig SATA Female, Aansluiting 2: 4-Polig Molex Male, 0.12 meter.

Jack Splitter - Microfoon en Audio

Allekabels.nl

7,95

Jack Splitter - Microfoon en Audio - Wit, Type: 4-polig - CTIA, Aansluiting 1: Jack 3.5mm 4-polig Female, Aansluiting 2: Jack 3.5mm Stereo Male, Aansluiting 3: Jack 3.5mm Microfoon Male, Verguld: Nee, 0.12 meter.

HDMI naar HDMI Mini verloopstekker

Allekabels.nl

6,95

HDMI naar HDMI Mini Verloopstekker, Type: HDMI High Speed met Ethernet, Aansluiting 1: HDMI Mini C Female, Aansluiting 2: HDMI A Male, Verguld: Ja

DisplayPort naar VGA Adapter

Allekabels.nl

24,95

DisplayPort naar VGA Adapter - Zwart, Type: 1.1 - 1920 x 1080 - Ferrietkern, Aansluiting 1: Displayport Male, Aansluiting 2: VGA Female, 0.12 meter.

SATA interne voedingskabel

Allekabels.nl

8,95

SATA interne voedingskabel, Aansluiting 1: 4x 15-Polig SATA Female, Aansluiting 2: 1x 15-Polig SATA Male, 0.4 meter.

ACT RL8903 3m LC SC Geel Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

39,86

ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC en SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerdLaser presisi

-20%
DeLOCK VGA naar HDMI converter - met CEC - 0,25 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

DeLOCK VGA naar HDMI converter - met CEC Deze converter kunt u gebruiken om een monitor, projector of TV met HDMI aansluiting aan te sluiten op een PC of notebook met VGA uitgang. Via de USB connector kunt u de converter van voeding voorzien, maar ook het audio signaal meesturen. Het unieke aan deze converter is de ondersteuning voor CEC, waardoor

USB naar 4-polige Jack kabel voor iPod

Allekabels.nl

2,95

iPod shuffle USB kabel, Type: IPod shuffle 1, 2 oplader / datakabel, Aansluiting 1: 4 pins 3.5mm Jack, Aansluiting 2: USB A Male, 1 meter.

MHL Kabel - HDMI

Allekabels.nl

7,95

USB Micro B naar HDMI A - MHL Kabel, Let op: Deze kabel werkt enkel op 'MHL Enabled Displays', Aansluiting 1: USB Micro B Male - 5 polig, Aansluiting 2: HDMI A Male, 1 meter.

-20%
DeLOCK VGA + 3,5mm naar HDMI converter - met HDCP - 0,25 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

DeLOCK VGA + 3,5mm naar HDMI converter - met HDCP Deze converter kunt u gebruiken om een monitor, projector of TV met HDMI aansluiting aan te sluiten op een PC of notebook met VGA uitgang. De 3,5mm Jack connector kunt u aansluiten op de audio uitgang van uw PC of notebook. Dankzij HDCP ondersteuning werkt deze converter in vrijwel alle situaties. U

DeLOCK 5 in 1 OTG connection kit met HDMI MHL inclusief Samsung 11-pin adapter - 0,05 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK 5 in 1 connection kit met MHL OTG connection kit voor smartphones en tablets met OTG (On-The-Go) micro USB aansluiting en MHL ondersteuning. Specificaties: - Micro USB connector (mannelijk), geschikt voor alle merken en typen smartphones en tablets met Micro USB aansluiting - met adapter naar Samsung 11-pin connector (voor Samsung Galaxy S3,

GSM / UMTS Antenne met SMA (m) connector - 0,7 - 1,6 dBi - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

49,99

GSM / UMTS Antenne met SMA (m) connector - 0,7 - 1,6 dBi Gebruik deze omni-directionele outdoor antenne (klasse IP67) met mannelijke SMA connector bij uw apparatuur om zo signalen te verzenden en te ontvangen. SMA connector De SMA connector is een schroefbare compacte coaxiale RF connector ontwikkeld in de jaren 60 met een impedantie van 50 Ohm. Na

GSM / UMTS / LTE Antenne met N (m) connector - 2,5 dBi

Onlinekabelshop.nl

39,99

GSM / UMTS / LTE Antenne met N (m) connector - 2,5 dBi Gebruik deze omni-directionele outdoor antenne met mannelijke N connector bij uw apparatuur om zo signalen te verzenden en te ontvangen. N connector De N connector is een voor militaire toepassingen ontworpen schroefbare weerbestendige middelgrote RF-connector die gebruikt wordt om coax kabels

USB 2.0 A NAAR MICRO B KABEL haaks 90

Allekabels.nl

4,95

USB A naar USB Micro Kabel B - Zwart, Type: 2.0 Haaks - High Speed - Met Ferrietkern, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: USB Micro B Male, Verguld: Ja, 1 meter.

DeLOCK Kabel Mini-DisplayPort > DisplayPort

Multimediabay.nl

25,38

DeLOCK Kabel Mini-DisplayPort > DisplayPort (Kabels - HDMI - Kabels - HDMI)

DeLOCK Adapter USB Type-C > Displayport

Multimediabay.nl

54,28

DeLOCK Adapter USB Type-C > Displayport (Kabels - USB - Kabels - USB)

DeLOCK SlimPort/MyDP mannelijk - HDMI en VGA vrouwelijk adapter met voeding via micro USB - 0,15 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK SlimPort/MyDP - HDMI en VGA adapter De SlimPort / MyDP aansluiting is een combinatie van USB en DisplayPort, aanwezig op de nieuwste smartphones en tablets. In combinatie met een HDMI en VGA kabel (niet inbegrepen) kunt een verbinding maken met een TV of monitor met HDMI of VGAingang en zo in HD kwaliteit films en video's op een groter scher

DeLOCK Thunderbolt kabel wit - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

54,99

DeLOCK Thunderbolt kabel Met deze Thunderbolt kabel kunt u apparaten met een Thunderbolt aansluiting verbinden. Specificaties: - connectoren: Thunderbolt mannelijk - Thunderbolt mannelijk - chipset: Intel (original) - doorvoersnelheden tot 10 Gb/s - ondersteund zowel data als video - daisy chain tot 6 Thunderbolt apparaten (doorlusbaar) - dual chan

-21%
DeLOCK HDMI naar stereo en 5.1 audio extractor

Onlinekabelshop.nl

54,99

DeLOCK HDMI naar stereo en 5.1 audio extractor Deze converter kunt u gebruiken om het audio spoor uit een HDMI kabel te filteren. Via de HDMI uitgang worden audio en video doorgegeven naar uw TV of monitor en tegelijkertijd kunt u het audio signaal apart zowel digitaal als analoog doorsturen naar een hoofdtelefoon, versterker of receiver. Kenmerken

Inakustik 0041202 Glasvezel kabel Blauw

VanGilsWeb.nl

60,55

Inakustik 0041202, TOSLINK, TOSLINK, Mannelijk/ Mannelijk, Blauw, 2 m, 6 mm

DeLOCK Adapter USB 3.0 > 22-Pin SATA

Multimediabay.nl

47,73

DeLOCK Adapter USB 3.0 > 22-Pin SATA (Kabels - Adapters - Kabels - Adapters)

HDMI A Verloopstekker - 90 naar boven

Allekabels.nl

9,95

HDMI Verloopstekker - Zwart, Extra: Metalen behuizing en aansluiting 90 naar boven, Aansluiting 1: HDMI A Female, Aansluiting 2: HDMI A Male, Max. resolutie: 3840 x 2160 @ 60Hz, Verguld.

USB C naar DisplayPort kabel

Allekabels.nl

26,95

USB C naar DisplayPort kabel, Max Resolutie: 3840x2160 (4K) @ 60Hz, Aansluiting 1: USB C Male, Aansluiting 2: DisplayPort Male, 2 meter.

DeLOCK Serial Null modem 9 pin female > 9 pin female,1,8m

Multimediabay.nl

17,69

DeLOCK Serial Null modem 9 pin female > 9 pin female,1,8m (Kabels - Serieel - Kabels - Serieel)

-9%
IDE 44-pins > mSATA converter met 2,5'' frame (9,5 mm)

Onlinekabelshop.nl

49,99

IDE 44-pins > mSATA converter met 2,5'' frame (9,5 mm) Met deze converter kun je een mSATA-module in je computer aansluiten via een PATA-interface, welke ook wel IDE-interface wordt genoemd. Met het meegeleverde frame kun je de converter ook inbouwen in een 2,5" bay.

DeLOCK Thunderbolt kabel wit - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

44,99

DeLOCK Thunderbolt kabel Met deze Thunderbolt kabel kunt u apparaten met een Thunderbolt aansluiting verbinden. Specificaties: - connectoren: Thunderbolt mannelijk - Thunderbolt mannelijk - chipset: Intel (original) - doorvoersnelheden tot 10 Gb/s - ondersteund zowel data als video - daisy chain tot 6 Thunderbolt apparaten (doorlusbaar) - dual chan

SATA KABEL 6GBPS

Allekabels.nl

1,50

SATA kabel (Interne SATA datakabel), Connector 1: SATA 7p, Connector 2: SATA 7p, Voeding: Nee, Snelheid: 6 Gbps, Aansluiting: Recht, Lengte: 0,10 meter, Metalen clips, Kleur: Rood. Merk: Delock

-13%
DeLOCK actieve USB naar USB verlengkabel - USB2.0 - 15 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK actieve USB naar USB verlengkabel - USB2.0 Gebruik deze kabel om uw huidige USB kabel te verlengen. Hierdoor kunt u een grotere afstand overbruggen. Deze kabel volgt de USB2.0 specificatie en is geschikt voor data snelheden tot 480 Mbit/s. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt van de USB poort van uw PC of notebook. Dankz

Mini USB 2.0 Kabel - Haaks

Allekabels.nl

4,95

Mini USB 2.0 kabel, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 5p mini USB B Male, Haaks, 0.5 meter.

M.2 SSD naar 22-Polig SATA behuizing

Allekabels.nl

24,95

M.2 NGFF SSD naar 22-Polig SATA behuizing, Intern: 67-Polig M.2 NGFF Key B slot, Extern: 22-Polig SATA Male, Extra: 2.5" behuizing, Max. Snelheid: 6 Gbps, Afmetingen (LxBxH): 100 x 70 x 7mm.

DVI naar HDMI verloopstekker

Allekabels.nl

12,95

DVI naar HDMI verloopstekker , Dual Link (24 1), High-End, Verguld: Ja.

DeLOCK PCI Express x4 Card > 1 x internal NVMe M.2 NGFF

Multimediabay.nl

55,07

DeLOCK PCI Express x4 Card > 1 x internal NVMe M.2 NGFF (Kabels - Adapters - Kabels - Adapters)

DeLOCK 85290 1m USB C HDMI Zwart video kabel adapter Zwart

VanGilsWeb.nl

60,65

DeLOCK 85290, 1 m, USB C, HDMI, Mannelijk, Mannelijk, Goud

DisplayPort naar HDMI Kabel

Allekabels.nl

21,95

DisplayPort naar HDMI kabel, Type: 1.1 - 1920 x 1200 @ 60 Hz, Aansluiting 1: Displayport Male, Aansluiting 2: HDMI Male, Verguld: Ja, 2 meter.

-9%
DeLOCK USB-C naar HDMI kabel met DP Alt Mode - 4K 30 Hz - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

DeLOCK USB-C naar HDMI kabel met DP Alt Mode - 4K 30 Hz Gebruik deze kabel om een computer, notebook, smartphone of ander apparaat met USB type C uitgang te verbinden met een HDMI aansluiting op uw TV of monitor. U kunt deze kabel gebruiken voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 30 Hz (4K). Compatibel met DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode) Deze ka

Molex naar 15p Sata Voedingskabel

Allekabels.nl

1,25

Molex naar SATA verloopstekker, Aansluiting 1: 15-Polig SATA Female, Aansluiting 2: 4-Polig Molex Male, 0.06 meter.

DeLOCK Adapter USB Type-C > VGA

Multimediabay.nl

58,26

DeLOCK Adapter USB Type-C > VGA (Kabels - USB - Kabels - USB)

DeLOCK Thunderbolt kabel wit - 0,50 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

DeLOCK Thunderbolt kabel Met deze Thunderbolt kabel kunt u apparaten met een Thunderbolt aansluiting verbinden. Specificaties: - connectoren: Thunderbolt mannelijk - Thunderbolt mannelijk - chipset: Intel (original) - doorvoersnelheden tot 10 Gb/s - ondersteund zowel data als video - daisy chain tot 6 Thunderbolt apparaten (doorlusbaar) - dual chan

ACT RL3615 15m SC SC Blauw Glasvezel kabel

Multimediabay.nl

53,69

ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met SC connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenLaser presision cleavingUPC polishIndividueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 10

DeLOCK Cable USB Type-C male > VGA male, 2m

Multimediabay.nl

54,71

DeLOCK Cable USB Type-C male > VGA male, 2m (Kabels - HDMI - Kabels - HDMI)

-11%
IDE 44-pins > mSATA converter met 2,5'' frame (7 mm)

Onlinekabelshop.nl

39,99

IDE 44-pins > mSATA converter met 2,5'' frame (7 mm) Met deze converter kun je een mSATA-module in je computer aansluiten via een PATA-interface, welke ook wel IDE-interface wordt genoemd. Met het meegeleverde frame kun je de converter ook inbouwen in een 2,5" bay.

-14%
IDE 44-pins > mSATA converter (IDE 5V)

Onlinekabelshop.nl

29,99

IDE 44-pins > mSATA converter (IDE 5V) Met deze converter kun je een mSATA-module in je computer aansluiten via een PATA-interface, welke ook wel IDE-interface wordt genoemd. De IDE-interface moet bijgevoegde 5V stroomvoorziening hebben. Deze converter is alleen te gebruiken met full-size mSATA-modules.

-11%
DeLOCK Mini - HDMI kabel UHD 4K - 4,5 meter

Onlinekabelshop.nl

39,99

DeLOCK Mini - HDMI kabel UHD 4K HDMI Ultra HD 4K (HDMI 2.0) kabel die u kunt gebruiken om een apparaat met Mini HDMI (type C) uitgang te verbinden met uw TV of monitor met HDMI ingang. Deze kabel is geschikt voor resoluties tot 4096 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Deze kabel is voorzien van een Spectra7 PRA1711s chipset die het mogelijk maakt om Ultr

-13%
DeLOCK MHL kabel USB Micro naar HDMI - 1,5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

DeLOCK MHL kabel USB Micro naar HDMI Deze kabel kunt u gebruiken om uw smartphone of tablet PC met Micro USB aansluiting aan te sluiten op uw HDTV, monitor of projector met HDMI aansluiting om zo te genieten van video in Full HD. Let op! Uw smartphone of tablet PC moet wel MHL (Mobile High Definition Link) ondersteunen. Eigenschappen: - geschikt vo

Mini USB 2.0 Kabel

Allekabels.nl

3,50

USB A naar USB Mini Kabel - Zwart, Type: 2.0 - High Speed, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: USB Mini Male, Verguld: Nee, 0.7 meter.

SATA KABEL 6GBPS

Allekabels.nl

3,25

SATA kabel, Extra: met vergrendeling, Type: recht - recht , Aansluiting 1: 7-Polig SATA Female, Aansluiting 2: 7-Polig SATA Female, Snelheid: 6 Gbps, 0.3 meter.

USB Camera Kabel - Nikon

Allekabels.nl

9,95

USB camera kabel, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: Nikon Male, 1.8 meter

DeLOCK USB sound adapter USB naar 3,5mm Jack digitaal-analoog

Onlinekabelshop.nl

22,99

DeLOCK USB sound adapter USB > 3,5mm Jack digitaal-analoog USB sound adapter van DeLOCK waarmee u uw computer uit kunt breiden met een externe geluidskaart. Plug deze USB sound adapter eenvoudig in een vrije poort van uw PC of notebook en sluit uw headset, speakers, microfoon of versterker eenvoudig aan. De audio uitgang is een gecombineerde aanslu

DeLOCK audio omvormer analoog naar digitaal - 48Khz

Onlinekabelshop.nl

39,99

DeLOCK Analoog Digitaal Converter (DAC) Met deze kleine compacte analoog digitaal converter kunt u een analoog apparaat aansluiten op een digitale ingang van uw home-cinemasysteem of versterker/receiver. Ideaal wanneer uw TV geen digitale uitgang heeft, zoals bijvoorbeeld het geval bij veel TV's met tulp uitgangen voor audio, meestal gekocht voor d

DeLOCK 61855 Displayport 20 pin DVI-I 24+5 Zwart kabeladapter/verloopstukje Zwart

VanGilsWeb.nl

50,20

DeLOCK 61855, Displayport 20 pin, DVI-I 24+5, 0,23 m, Zwart

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectoren

Multimediabay.nl

310,57 nieuw

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity B met MTP female connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceiversUltra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en Ã

DeLOCK 61882 USB 3.0 SATA Zwart kabeladapter/verloopstukje Zwart

VanGilsWeb.nl

48,85 nieuw

DeLOCK 61882, USB 3.0, SATA, Zwart

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren

Multimediabay.nl

310,57 nieuw

ACT 20 meter Multimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectorenEenheid: 1 stkKenmerkenOntworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceiversUltra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacentersACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.