Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

149,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

139,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Jack Splitter - Microfoon en Audio

Allekabels.nl

7,95

Jack Splitter - Microfoon en Audio - Wit, Type: 4-polig - OMTP, Aansluiting 1: Jack 3.5mm 4-polig Female, Aansluiting 2: Jack 3.5mm Stereo Male, Aansluiting 3: Jack 3.5mm Microfoon Male, Verguld: Nee, 0.12 meter.

C2G 85558 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

144,45

C2G 85558, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 84120 19.8m Zwart Glasvezel kabel

Wohi.nl

477,99 nieuw

-RapidRun Optical is ons dunste, langste, snelste en sterkste RapidRun-product tot nu toe! Ontworpen als de standaard voor in-wall HDMI audio-/video-installaties, heeft de kabel een 18Gbps bandbreedte, een diameter van slechts een halve inch en een plenum-

C2G 84120 19.8m Zwart Glasvezel kabel

Qdealer.nl

501,25 nieuw

C2G 84120, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, OFNP, 18 Gbit/s, 5 mm, 0 - 70 °C RapidRun Optical is ons dunste, langste, snelste en sterkste RapidRun-product tot nu toe! Ontworpen als de standaard voor in-wall HDMI audio-/video-installaties, heeft de kabel een 1

DeLOCK 83396 3m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

136,55

DeLOCK 83396, 3 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Zilver, Mini SAS HD x 4 SFF 8644, Mini SAS HD x 4 SFF 8644

DeLOCK 83735 3m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

130,10

DeLOCK 83735, 3 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS HD SFF-8644, Mini SAS SFF-8088

DeLOCK 0.75m, SFF-8643/U.2 SFF-8639+SATA 0.75m Zwart

Qdealer.nl

94,30

DeLOCK 0.75m, SFF-8643/U.2 SFF-8639+SATA, 0,75 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, SFF-8643, U.2 SFF-8639

USB naar 4-polige Jack kabel voor iPod

Allekabels.nl

2,95

iPod shuffle USB kabel, Type: IPod shuffle 1, 2 oplader / datakabel, Aansluiting 1: 4 pins 3.5mm Jack, Aansluiting 2: USB A Male, 1 meter.

DeLOCK 83736 3m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

92,40

DeLOCK 83736, 3 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS SFF-8088, Mini SAS SFF-8088

DeLOCK 3m Thunderbolt 3m 10Gbit/s Zwart Thunderbolt-kabel Zwart

Qdealer.nl

88,80

DeLOCK 3m Thunderbolt, Man, Man, 3 m, Zwart, 10 Gbit/s, Tas

DeLOCK 83734 1m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

86,10

DeLOCK 83734, 1 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS HD SFF-8644, Mini SAS SFF-8088

DeLOCK 84819 Intern SATA interfacekaart/-adapter

Qdealer.nl

82,-

DeLOCK 84819, Mini SAS, U.2,SATA, 0,5 m, Polybag

Jack splitter kabel - Microfoon en audio

Allekabels.nl

9,50

Jack - Y kabel, Aansluiting 1: 4-polig 3.5mm jack Male, Aansluiting 2: 3-polig 3.5mm jack Female (microfoon), Aansluiting 3: 3-polig 3.5mm jack Female (audio), Lengte: 20 cm, o.a. geschikt voor Apple Iphone/iPad en Playstation 4.

DeLOCK 62574 Intern M.2 interfacekaart/-adapter Zwart

Qdealer.nl

81,25 nieuw

DeLOCK 62574, SATA, M.2, 6 Gbit/s, Zwart, Rood, 140 mm, 100 mm

DeLOCK 2m Thunderbolt 2m 20Gbit/s Zwart Thunderbolt-kabel Zwart

Qdealer.nl

75,20

DeLOCK 2m Thunderbolt, Man, Man, 2 m, Zwart, Koper, 20 Gbit/s

iPod shuffle 1&2 USB - Audio jack kabel 1 meter

Kabeldirect.nl

4,15

USB - Audio jack kabel ideaal als vervanger van uw originele kabel of als extra oplader. Geschikt voor o.a. de iPod shuffle, maar ook andere MP3/MP4 spelers die door middel van de jack aansluiting worden opgeladen.Deze kabel kunt u gebruiken voor sy

DeLOCK 0.3m, Lightning/3.5mm Lightning 3.5mm Zwart kabeladapter/verloopstukje Zwart

Qdealer.nl

72,50 nieuw

DeLOCK 0.3m, Lightning/3.5mm, Lightning, 3.5mm, Mannelijk/vrouwelijk, Zwart, 0,3 m, Cirrus

DeLOCK Cable mini SAS 26pin mini SAS 26pin (SFF 8088) 1m 1m Zwart

Qdealer.nl

69,55

DeLOCK Cable mini SAS 26pin mini SAS 26pin (SFF 8088) 1m, 1 m, Zwart

C2G 85556 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

66,70

C2G 85556, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

DeLOCK 1m Thunderbolt 1m 20Gbit/s Zwart Thunderbolt-kabel Zwart

Qdealer.nl

68,65

DeLOCK 1m Thunderbolt, Man, Man, 1 m, Zwart, Koper, 20 Gbit/s

Jack - Component Kabel

Allekabels.nl

4,95

Jack - Component Kabel - Zwart, Type: Stereo - Niet afgeschermd, Aansluiting 1: Jack 3.5mm 4-polig Male, Aansluiting 2: 3x Tulp Female, Verguld: Ja, 0.24 meter.

DELOCK Adapter VGA HDMI met audio

Grotekadoshop.nl

54,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Adapter VGA HDMI met audio tegen een onklopbare prijs - Type: Netwerkschakelaar - Apparaat: Netwerkschake

USB 3.0 Verlengkabel

Allekabels.nl

11,95

USB A naar USB A Verlengkabel - Zwart, Type: 3.0 - Super Speed, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: USB A Female, Verguld: Ja, 1 meter.

USB C naar HDMI adapter

Allekabels.nl

49,95

USB C naar HDMI adapter, Een extra monitor aansluiten op uw systeem, Geschikt t/m: Windows 10 / Mac OS 10.9, Max Resolutie: 4096 x 2160 @ 60 Hz, Ingang: USB C, Uitgang: HDMI.

DeLOCK 0.5m Thunderbolt 0.5m 20Gbit/s Zwart Thunderbolt-kabel Zwart

Qdealer.nl

63,80

DeLOCK 0.5m Thunderbolt, Man, Man, 0,5 m, Zwart, Koper, 20 Gbit/s

15-Polige SATA verlengkabel

Allekabels.nl

3,95

15-Polige SATA verlengkabel, Aansluiting 1: 15-Polig SATA Male, Aansluiting 2: 15-Polig SATA Female, 0.3 meter.

DELOCK HDMI-A Adapter VGA met audio

Grotekadoshop.nl

51,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK HDMI-A Adapter VGA met audio tegen een onklopbare prijs - Type: Tv/Monitor - Apparaat: Convertor - Bee

DMS-59 naar DVI en VGA adapter 0,2m

Kabeldirect.nl

25,70

Deze DMS-59 naar DVI en VGA adapter van 0,2 meter kunt u eenvoudig gebruiken om een computer of laptop met een DMS-59 aansluiting aan te sluiten op een scherm met een DVI (24 + 5) aansluiting of VGA aansluiting. Aansluiting 1: DMS-59 Male (mannelijk

Delock Mobiele telefoon Adapter [1x HDMI-bus - 1x USB 2.0 stekker A]

Conrad.nl

9,49 nieuw

Deze adapter maakt het mogelijk om een passieve MHL-kabel om te zetten in een USB-kabel. Hierdoor kan de huidige MHL-kabel worden gebruikt als USB data- en oplaadkabel.

C2G 85537 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

57,40

C2G 85537, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85536 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

56,05

C2G 85536, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

MHL kabel USB Micro naar HDMI - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

MHL kabel USB Micro naar HDMI Deze kabel kunt u gebruiken om uw smartphone of tablet PC met Micro USB aansluiting aan te sluiten op uw HDTV of monitor met een MHL compatibel* HDMI aansluiting om zo te genieten van video in Full HD. Let op! Uw smartphone o

DELOCK USB Verlengingskabel 2.0 15 meter

Grotekadoshop.nl

46,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK USB Verlengingskabel 2 0 15 meter tegen een onklopbare prijs - Kabels: USB - Type: Pc-kabels en access

Adapter USB 3.0 naar VGA DELOCK 62738 20 cm Zwart

Grotekadoshop.nl

47,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Adapter USB 3 0 naar VGA DELOCK 62738 20 cm Zwart tegen een onklopbare prijs

MHL Kabel - HDMI

Allekabels.nl

7,95

USB Micro B naar HDMI A - MHL Kabel, Let op: Deze kabel werkt enkel op 'MHL Enabled Displays', Aansluiting 1: USB Micro B Male - 5 polig, Aansluiting 2: HDMI A Male, 1 meter.

Mini USB 2.0 Kabel - Haaks

Allekabels.nl

4,95

Mini USB 2.0 kabel, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: 5p mini USB B Male, Haaks, 0.5 meter.

SATA KABEL 6GBPS

Allekabels.nl

1,50

SATA kabel (Interne SATA datakabel), Connector 1: SATA 7p, Connector 2: SATA 7p, Voeding: Nee, Snelheid: 6 Gbps, Aansluiting: Recht, Lengte: 0,10 meter, Metalen clips, Kleur: Rood. Merk: Delock

C2G 85610 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

55,25

C2G 85610, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

DELOCK Kabel Displayport 1.2 mannelijk - mannelijk 4K 3 m

Discountdeals.eu

21,95 nieuw

-Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Kabel Displayport 1.2 mannelijk - mannelijk 4K 3 m tegen een onklopbare prijs.Accessoire: Adapter/OmzetterType: Pc-

DeLOCK 0.245m HDMI+USB2.0-A/DisplayPort 0.254m HDMI + USB DisplayPort Zwart Zwart

Qdealer.nl

57,30

DeLOCK 0.245m HDMI+USB2.0-A/DisplayPort, 0,254 m, HDMI + USB, DisplayPort, Man, Vrouw, Goud

DeLOCK 89455 Intern M.2 interfacekaart/-adapter Zwart

Qdealer.nl

57,20 nieuw

DeLOCK 89455, PCIe, M.2, Low-profile, 39 Gbit/s, Zwart, Rood, Zilver, Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Window

C2G 85554 Glasvezel kabel Turquoise

Qdealer.nl

53,65

C2G 85554, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

Philips SWA3303S Glasvezel Audiokabel 3M

Grotekadoshop.nl

42,95 nieuw

Geniet van superieur High Definition-geluid De digitale audiosignalen worden via zuivere glasvezels tussen componenten verzonden voor een ongeëvenaarde geluidskwaliteit Flexibele PVC-aansluiting Flexibele PVC-aansluiting die de gevoelige ker

DELOCK Adapter mini Displayport met HDMI vrouwelijk

Discountdeals.eu

21,95 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Adapter mini Displayport met HDMI vrouwelijk tegen een onklopbare prijs.Accessoire: Adapter/OmzetterType: Pc-kabels

Delock Adapter. displayport 1.1M met VGA/HDMI/DVIH Zwart

Grotekadoshop.nl

43,95 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Delock Adapter displayport 1 1M met VGA/HDMI/DVIH Zwart tegen een onklopbare prijs - Type: Beeld/geluid -

DELOCK Adapter HDMI-A mannelijk VGA Zwart

Grotekadoshop.nl

44,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Adapter HDMI-A mannelijk VGA Zwart tegen een onklopbare prijs - Type: Beeld/geluid - Apparaat: Convertor\

DELOCK HDMI-MICROD mannelijk VGA vrouwelijk audio

Grotekadoshop.nl

43,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK HDMI-MICROD mannelijk VGA vrouwelijk audio tegen een onklopbare prijs - Type: Beeld/geluid - Apparaat: Co

DeLOCK audio omvormer digitaal naar analoog - 96Khz

Onlinekabelshop.nl

39,99

DeLOCK Digitaal Analoog Converter (DAC) Met deze kleine compacte digitaal analoog converter kunt u een digitaal apparaat aansluiten op een analoge stereo ingang van bijvoorbeeld een versterker of receiver. Ideaal wanneer bijvoorbeeld uw versterker geen of

C2G 85609 Glasvezel kabel Geel

Qdealer.nl

51,30

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

DeLOCK 83642 1m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

53,60

DeLOCK 83642, 1 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS, Mini SAS

MINI USB 2.0 SPIRAALKABEL

Allekabels.nl

3,95

USB A naar USB Mini Kabel - Zwart, Type: 2.0 - High Speed - Krulsnoer, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: USB Mini Male, Verguld: Nee, 0.2 tot 0.6 meter.

ESATAp naar SATA kabel

Allekabels.nl

9,95

eSATAp naar 22-Polig SATA kabel - Zwart, Aansluiting 1: eSATAp Male, Aansluiting 2: 22-Polig SATA Female, Voeding: 5V via de eSATAp kabel, Snelheid: 3 Gbps, 0.5 meter.

DisplayPort - DisplayPort kabel met DP_PWR - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

DisplayPort - DisplayPort kabel met DP_PWR Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Bij deze kabel is pin 20 aa

Molex naar 15p Sata Voedingskabel

Allekabels.nl

1,25

Molex naar SATA verloopstekker, Aansluiting 1: 15-Polig SATA Female, Aansluiting 2: 4-Polig Molex Male, 0.06 meter.

Molex naar PCI Express 8p voedingskabel

Allekabels.nl

2,95

Molex kabel, Aansluiting 1: 4-Polig Molex Male, Aansluiting 2: 8-Polig GPU Male, 0.15 meter.

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.