Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter
€19,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter
€19,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter
€16,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter
€16,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter
€14,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter
€14,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter
€12,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er lic...
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter
€12,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er l...
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 30 meter
-13%
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 30 meter
€349,99
Onlinekabelshop.nl
Prijsdaling: €50,-
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt via de DisplayPort aansluiting van...
Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 7 meter
Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 7 meter
€139,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.
Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 10 meter
Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 10 meter
€149,99
Onlinekabelshop.nl
(3k+)
Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 20 meter
-14%
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 20 meter
€299,99
Onlinekabelshop.nl
Beslist.nl garantie
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt via de DisplayPort aansluiting van...
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 50 meter
-11%
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K - 50 meter
€399,99
Onlinekabelshop.nl
Gratis verzending
DisplayPort - DisplayPort actieve optical fiber kabel - versie 1.2 / 4K Gebruik deze DisplayPort versie 1.2 kabel om een computer met DisplayPort uitgang te verbinden met een monitor met DisplayPort ingang. Geschikt voor resoluties tot 3840 x 2160 @ 60 Hz. Actieve kabel Dit is een actieve kabel die voeding krijgt via de DisplayPort aansluiting van...

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

Kabel Delock Stroom [1x PCI-E stekker 8-polig - 1x PCI-E bus 6-polig] 0.20 m Geel, Zwart
-9%
Kabel Delock Stroom [1x PCI-E stekker 8-polig - 1x PCI-E bus 6-polig] 0.20 m Geel, Zwart
€4,99
Conrad.nl
Prijsdaling: €0,50
Deze Delock-stroomkabel past PCI Express 6-pins aan op PCI Express 8-pins. Hij voorziet PCIe-kaarten met 8-pins aansluiting van stroom.
BNC / Composite cinch Video Kabel [1x BNC-stekker - 1x Cinch-stekker] 2 m Zwart Delock
-7%
BNC / Composite cinch Video Kabel [1x BNC-stekker - 1x Cinch-stekker] 2 m Zwart Delock
€6,99
Conrad.nl
(4k+)
BNC / Composite cinch Video Kabel [1x BNC-stekker - 1x Cinch-stekker] 2 m Zwart Delock
USB 2.0 Y-kabel Delock [1x USB 2.0 bus intern 4-polig - 2x USB 2.0 bus A] 0.2 m Zwart
-7%
USB 2.0 Y-kabel Delock [1x USB 2.0 bus intern 4-polig - 2x USB 2.0 bus A] 0.2 m Zwart
€6,99
Conrad.nl
(4k+)
Met deze Delock USB-kabel kunt u twee USB-apparaten met een USB-A-aansluiting intern op de bandkabelstekker van het moederbord aansluiten.
USB 3.0 Y-kabel Delock [1x USB 3.0 stekker A - 1x USB 3.0 bus A] 0.3 m Zwart
USB 3.0 Y-kabel Delock [1x USB 3.0 stekker A - 1x USB 3.0 bus A] 0.3 m Zwart
€9,99
Conrad.nl
Prijsdaling: €0,50
Deze USB 3.0-kabel dient voor de aansluiting, voor extra voeding van uw USB 3.0-apparaten. Daardoor kunt u bijv. met behulp van een optionele aansluitkabel externe 2,5 of 3,5 HDD-behuizing e...
DeLOCK 85137 2m HDMI HDMI Wit HDMI kabelnieuw
DeLOCK 85137 2m HDMI HDMI Wit HDMI kabel
€13,95
Megekko.nl
 
DeLOCK 85255 1m USB C DisplayPort Zwart video kabel adapternieuw
DeLOCK 85255 1m USB C DisplayPort Zwart video kabel adapter
€25,95
Megekko.nl
 
DeLOCK 85118 0.25m HDMI HDMI Zwart HDMI kabelnieuw
DeLOCK 85118 0.25m HDMI HDMI Zwart HDMI kabel
€14,95
Megekko.nl
 
Thunderbolt kabel 3 meter (Delock, wit)nieuw
Thunderbolt kabel 3 meter (Delock, wit)
€69,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Witte Delock Thunderbolt kabel - Deze witte Delock Thunderbolt kabel van 3 meter is geschikt om aansluitingen van o.a. displays, kaartlezers en externe HDD-behuizingen met Thunderbolt interface te maken. Beschikt over PCI Express technologie en levert gegevensoverdrachtsnelheid tot 10 GB/s. Geschikt voor hoge prestaties. Eigenschappen: Ondersteunt...
Thunderbolt kabel 2 meter (Delock, zwart)nieuw
Thunderbolt kabel 2 meter (Delock, zwart)
€59,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Zwarte Delock Thunderbolt kabel - Deze zwarte Delock Thunderbolt kabel van 2 meter is geschikt om aansluitingen van o.a. displays, kaartlezers en externe HDD-behuizingen met Thunderbolt interface te maken. Beschikt over PCI Express technologie en levert gegevensoverdrachtsnelheid tot 10 GB/s. Geschikt voor hoge prestaties. Eigenschappen: Ondersteun...
Thunderbolt kabel 2 meter (Delock, wit)nieuw
Thunderbolt kabel 2 meter (Delock, wit)
€53,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Witte Delock Thunderbolt kabel - Deze witte Delock Thunderbolt kabel van 2 meter is geschikt om aansluitingen van o.a. displays, kaartlezers en externe HDD-behuizingen met Thunderbolt interface te maken. Beschikt over PCI Express technologie en levert gegevensoverdrachtsnelheid tot 10 GB/s. Geschikt voor hoge prestaties. Eigenschappen: Ondersteunt...
Thunderbolt kabel 1 meter (Delock, zwart)nieuw
Thunderbolt kabel 1 meter (Delock, zwart)
€59,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Zwarte Delock Thunderbolt kabel - Deze zwarte Delock Thunderbolt kabel van 1 meter is geschikt om aansluitingen van o.a. displays, kaartlezers en externe HDD-behuizingen met Thunderbolt interface te maken. Beschikt over PCI Express technologie en levert gegevensoverdrachtsnelheid tot 10 GB/s. Geschikt voor hoge prestaties. Eigenschappen: Ondersteun...
Thunderbolt kabel 0,5 meter (Delock, wit)nieuw
Thunderbolt kabel 0,5 meter (Delock, wit)
€42,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Witte Delock Thunderbolt kabel - Deze witte Delock Thunderbolt kabel van 0,5 meter is geschikt om aansluitingen van o.a. displays, kaartlezers en externe HDD-behuizingen met Thunderbolt interface te maken. Beschikt over PCI Express technologie en levert gegevensoverdrachtsnelheid tot 10 GB/s. Geschikt voor hoge prestaties. Eigenschappen: Ondersteun...
Thunderbolt kabel 0,5 meter (Delock, zwart)nieuw
Thunderbolt kabel 0,5 meter (Delock, zwart)
€42,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Zwarte Delock Thunderbolt kabel - Deze zwarte Delock Thunderbolt kabel van 0,5 meter is geschikt om aansluitingen van o.a. displays, kaartlezers en externe HDD-behuizingen met Thunderbolt interface te maken. Beschikt over PCI Express technologie en levert gegevensoverdrachtsnelheid tot 10 GB/s. Geschikt voor hoge prestaties. Eigenschappen: Onderste...
Thunderbolt kabel 1 meter (Delock, wit)nieuw
Thunderbolt kabel 1 meter (Delock, wit)
€48,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Witte Delock Thunderbolt kabel - Deze witte Delock Thunderbolt kabel van 1 meter is geschikt om aansluitingen van o.a. displays, kaartlezers en externe HDD-behuizingen met Thunderbolt interface te maken. Beschikt over PCI Express technologie en levert gegevensoverdrachtsnelheid tot 10 GB/s. Geschikt voor hoge prestaties. Eigenschappen: Ondersteunt...
Thunderbolt kabel 3 meter (Delock, zwart)nieuw
Thunderbolt kabel 3 meter (Delock, zwart)
€69,50
Kabelshop.nl
Gratis verzending
Zwarte Delock Thunderbolt kabel - Deze zwarte Delock Thunderbolt kabel van 3 meter is geschikt om aansluitingen van o.a. displays, kaartlezers en externe HDD-behuizingen met Thunderbolt interface te maken. Beschikt over PCI Express technologie en levert gegevensoverdrachtsnelheid tot 10 GB/s. Geschikt voor hoge prestaties. Eigenschappen: Ondersteun...
USB A - USB B 2.0 actieve kabel - Delock - 20 meter (Zwart, Hoge kwaliteit)nieuw
USB A - USB B 2.0 actieve kabel - Delock - 20 meter (Zwart, Hoge kwaliteit)
€23,50
Kabelshop.nl
 
USB B 2.0 actieve aansluitkabel - U kunt deze hoge kwaliteit kabel gebruiken om een apparaat met USB A aansluiting te verbinden met een USB B aansluiting. Dit product wordt vaak gebruikt om een apparaat zoals een printer, scanner of harde schijf aan te sluiten op een computer. Met deze kabel is het mogelijk om een USB-verbinding te maken over een a...
Delock FireWire 6 pins naar 9 pins kabel 3 meternieuw
Delock FireWire 6 pins naar 9 pins kabel 3 meter
€14,99
Kabelshop.nl
 
Deze FireWire 6 pins kabel staat ook bekend als IEEE 1394 en iLink (merknaam van Sony). De FireWire 9 pins kabel staat ook bekend als IEEE 1394B.U kunt deze kabel gebruiken om twee digitale apparaten aan elkaar te koppelen of om één digitaal apparaat aan één PC te koppelen. Hierbij zal het ene apparaat een FireWire 400 aansluiting hebben en het and...
ACT RL7605 5m 2x LC 2x ST OM3 Blauw, Zwart, Grijs, Rood Glasvezel kabelnieuw
ACT RL7605 5m 2x LC 2x ST OM3 Blauw, Zwart, Grijs, Rood Glasvezel kabel
€17,53
Maxict.nl
Gratis verzending
RL7605. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Grey,Red
ACT RL8830 30m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel Glasvezel kabelnieuw
ACT RL8830 30m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel Glasvezel kabel
€29,67
Maxict.nl
Gratis verzending
RL8830. Lengte snoer: 30 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x LC/PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
ACT RL3707 7m 2x SC 2x SC OM4 Violet, Zwart Glasvezel kabelnieuw
ACT RL3707 7m 2x SC 2x SC OM4 Violet, Zwart Glasvezel kabel
€22,03
Maxict.nl
Gratis verzending
RL3707. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet,Black
ACT RL1603 3m SC SC OS2 Geel, Multi kleuren Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1603 3m SC SC OS2 Geel, Multi kleuren Glasvezel kabel
€15,60
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1603. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Kleur kabel: Yellow,Multicolour
ACT RL1605 5m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Zwart, Rood Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1605 5m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Zwart, Rood Glasvezel kabel
€16,49
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1605. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x SC/APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Black,Red
ACT RL8907 7m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Zwart, Blauw, Rood, Wit Glasvezel kabelnieuw
ACT RL8907 7m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Zwart, Blauw, Rood, Wit Glasvezel kabel
€16,84
Maxict.nl
Gratis verzending
RL8907. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Black,Blue,Red,White
Equip SC/ST 50/125?m 5.0m 5m SC ST Oranje Glasvezel kabelnieuw
Equip SC/ST 50/125?m 5.0m 5m SC ST Oranje Glasvezel kabel
€12,71
Maxict.nl
Gratis verzending
SC/ST 50/125?m 5.0m 5m SC ST Oranje Glasvezel kabel
ACT RL1703 3m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1703 3m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€16,78
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1703. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
ACT RL1801 1m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1801 1m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€15,29
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1801. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) 3m LC LC Geel Glasvezel kabelnieuw
ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) 3m LC LC Geel Glasvezel kabel
€15,39
Maxict.nl
Gratis verzending
LC-LC 9/125um OS1 Duplex 3m (RL9903) 3m LC LC Geel Glasvezel kabel
HP Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC OM3 Blauw Glasvezel kabelnieuw
HP Enterprise LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC OM3 Blauw Glasvezel kabel
€44,03
Maxict.nl
Gratis verzending
LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack 5m LC LC OM3 Blauw Glasvezel kabel
ACT RL9707 7m 2x LC 2x LC OM4 Violet, Grijs Glasvezel kabelnieuw
ACT RL9707 7m 2x LC 2x LC OM4 Violet, Grijs Glasvezel kabel
€22,76
Maxict.nl
Gratis verzending
RL9707. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Violet,Grey
ACT RL3815 15m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabelnieuw
ACT RL3815 15m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabel
€21,88
Maxict.nl
Gratis verzending
RL3815. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x SC/PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,Green
ACT RL3607 7m 2x SC 2x SC OM3 Blauw, Zwart, Rood Glasvezel kabelnieuw
ACT RL3607 7m 2x SC 2x SC OM3 Blauw, Zwart, Rood Glasvezel kabel
€18,91
Maxict.nl
Gratis verzending
RL3607. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Red
HP Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC OFC Glasvezel kabelnieuw
HP Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC OFC Glasvezel kabel
€52,47
Maxict.nl
Gratis verzending
Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 15m 15m LC LC OFC Glasvezel kabel
HP Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabelnieuw
HP Enterprise AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel
€40,76
Maxict.nl
Gratis verzending
AJ834A 1m LC LC Blauw Glasvezel kabel
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 3m
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 3m
€6,40
Mytrendyphone.nl
(477)
Glasvezel Kabel Voor het verbinden van CD/DAT apparaten voorzien van glasvezel connectie met digitale versterkers - Diameter: 2,2 mm - Connector A: toslink plug - Connector B: toslink plug Verpakking: Bulk
ACT RL3825 25m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabelnieuw
ACT RL3825 25m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabel
€27,14
Maxict.nl
Gratis verzending
RL3825. Lengte snoer: 25 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x SC/PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,Green
ACT RL1805 5m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1805 5m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€17,63
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1805. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
ACT RL1710 10m LC LC OS2 Geel, Multi kleuren Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1710 10m LC LC OS2 Geel, Multi kleuren Glasvezel kabel
€20,84
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1710. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Kleur kabel: Yellow,Multicolour
ACT RL1602 2m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Zwart, Rood Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1602 2m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Zwart, Rood Glasvezel kabel
€15,15
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1602. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x SC/APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Black,Red
ACT RL9907 7m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabelnieuw
ACT RL9907 7m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€17,13
Maxict.nl
Gratis verzending
RL9907. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
ACT RL7610 10m 2x LC 2x ST OM3 Blauw, Zwart, Rood, Wit, Geel Glasvezel kabelnieuw
ACT RL7610 10m 2x LC 2x ST OM3 Blauw, Zwart, Rood, Wit, Geel Glasvezel kabel
€21,60
Maxict.nl
Gratis verzending
RL7610. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Red,White,Yellow
StarTech A50FBSTST1 1m ST ST OM3 Turkoois Glasvezel kabelnieuw
StarTech A50FBSTST1 1m ST ST OM3 Turkoois Glasvezel kabel
€15,06
Maxict.nl
Gratis verzending
A50FBSTST1 1m ST ST OM3 Turkoois Glasvezel kabel
Mobotix MX-FLEX-OPT-CBL-05 0.5m Blauw Glasvezel kabelnieuw
Mobotix MX-FLEX-OPT-CBL-05 0.5m Blauw Glasvezel kabel
€26,92
Maxict.nl
Gratis verzending
MX-FLEX-OPT-CBL-05 0.5m Blauw Glasvezel kabel
ACT RL1610 10m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Groen Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1610 10m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Groen Glasvezel kabel
€18,73
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1610. Lengte snoer: 10 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x SC/APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Green
ACT RL1802 2m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1802 2m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€15,89
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1802. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
HP Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabelnieuw
HP Enterprise AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel
€50,40
Maxict.nl
Gratis verzending
AJ837A 15m LC LC Blauw Glasvezel kabel
ACT RL3850 50m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabelnieuw
ACT RL3850 50m 2x SC/APC 2x SC/PC OS2 Geel, Blauw, Groen Glasvezel kabel
€39,07
Maxict.nl
Gratis verzending
RL3850. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x SC/PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue,Green
ACT RL3907 7m 2x SC 2x SC OS2 Geel, Zwart, Blauw, Rood Glasvezel kabelnieuw
ACT RL3907 7m 2x SC 2x SC OS2 Geel, Zwart, Blauw, Rood Glasvezel kabel
€16,79
Maxict.nl
Gratis verzending
RL3907. Lengte snoer: 7 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Black,Blue,Red
ACT RL1705 5m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1705 5m 2x LC 2x LC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€17,96
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1705. Lengte snoer: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
ACT RL7602 2m 2x LC 2x ST OM3 Blauw, Zwart, Rood, Wit, Geel Glasvezel kabelnieuw
ACT RL7602 2m 2x LC 2x ST OM3 Blauw, Zwart, Rood, Wit, Geel Glasvezel kabel
€14,94
Maxict.nl
Gratis verzending
RL7602. Lengte snoer: 2 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Red,White,Yellow
ACT RL1601 1m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Zwart, Rood Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1601 1m 2x SC/APC 2x SC/APC OS2 Geel, Zwart, Rood Glasvezel kabel
€14,71
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1601. Lengte snoer: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x SC/APC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Black,Red
ACT ACT 80 meter HDMI Hybride glasvezel/koper kabel HDMI-A male - HDMI-A malenieuw
ACT ACT 80 meter HDMI Hybride glasvezel/koper kabel HDMI-A male - HDMI-A male
€289,46
Maxict.nl
Gratis verzending
ACT 80 meter HDMI Hybride glasvezel/koper kabel HDMI-A male - HDMI-A male
ACT RL8850 50m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel Glasvezel kabelnieuw
ACT RL8850 50m 2x SC/APC 2x LC/PC OS2 Geel Glasvezel kabel
€39,51
Maxict.nl
Gratis verzending
RL8850. Lengte snoer: 50 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC/APC, Aansluiting 2: 2x LC/PC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Geel
ACT RL1815 15m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1815 15m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€23,44
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1815. Lengte snoer: 15 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
ACT RL7603 3m 2x LC 2x ST OM3 Blauw, Zwart, Grijs, Rood Glasvezel kabelnieuw
ACT RL7603 3m 2x LC 2x ST OM3 Blauw, Zwart, Grijs, Rood Glasvezel kabel
€15,80
Maxict.nl
Gratis verzending
RL7603. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x ST, Kern diameter: 50 µm, Full duplex, Kleur kabel: Blue,Black,Grey,Red
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 5m
Glasvezel Kabel - 2.2mm - 5m
€10,30
Mytrendyphone.nl
(477)
Glasvezel Kabel Voor het verbinden van CD/DAT apparaten voorzien van glasvezel connectie met digitale versterkers - Diameter: 2,2 mm - Connector A: toslink plug - Connector B: toslink plug Verpakking: Bulk
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 GB 50/125 LSZH LC/LC 1 mnieuw
StarTech Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 GB 50/125 LSZH LC/LC 1 m
€24,74
Maxict.nl
Gratis verzending
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel 100 GB 50/125 LSZH LC/LC 1 m
ACT RL1803 3m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabelnieuw
ACT RL1803 3m 2x LC 2x SC OS2 Geel, Blauw Glasvezel kabel
€16,47
Maxict.nl
Gratis verzending
RL1803. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x LC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex, Kleur kabel: Yellow,Blue
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Zie volgende pagina
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons ruime assortiment van miljoenen producten bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

© 2005 - 2018 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, dan stem je in met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en onze partners.