Het grootste online winkelcentrum

  • De meeste shops
  • Het grootste aanbod producten
  • Altijd de beste deal
LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

149,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

139,99

Actieve Optical Fiber SFP+ kabel Gebruik deze actieve optische glasvezel kabel om apparaten met een Small Form Plug poort (SFP-poort) te verbinden.

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 2 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

24,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 1 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

LC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van Lampert-connectoren (LC-connectoren). Let op! Kijk Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 3 meter

Onlinekabelshop.nl

16,99

LC - ST Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Straight Tip Connector (ST-connector). Let op! Kij

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 - 5 meter

Onlinekabelshop.nl

19,99

LC - SC Duplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM4 Gebruik deze kabel in netwerkomgevingen waarbij een optische verbinding nodig is. De kabel is voorzien van een Lampert-connector (LC-connector) en Subscriber Connector (SC-connector). Let op! Kijk

Misschien kunnen wij je helpen met de volgende gerelateerde producten?

C2G 85554 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

41,80 nieuw

C2G 85554, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85556 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

59,20 nieuw

C2G 85556, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85558 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

123,45 nieuw

C2G 85558, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85537 Glasvezel kabel Turquoise

VanGilsWeb.nl

50,75 nieuw

C2G 85537, LC, SC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Turkoois, Multimode

C2G 85609 Glasvezel kabel Geel

VanGilsWeb.nl

39,80 nieuw

C2G 85609, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

C2G 85610 Glasvezel kabel Geel

VanGilsWeb.nl

43,15 nieuw

C2G 85610, LC, LC, Mannelijk/ Mannelijk, OFNR, Geel, Single-mode

USB naar 4-polige Jack kabel voor iPod

Allekabels.nl

2,95

iPod shuffle USB kabel, Type: IPod shuffle 1, 2 oplader / datakabel, Aansluiting 1: 4 pins 3.5mm Jack, Aansluiting 2: USB A Male, 1 meter.

Jack Splitter - Microfoon en Audio

Allekabels.nl

7,95

Jack Splitter - Microfoon en Audio - Wit, Type: 4-polig - OMTP, Aansluiting 1: Jack 3.5mm 4-polig Female, Aansluiting 2: Jack 3.5mm Stereo Male, Aansluiting 3: Jack 3.5mm Microfoon Male, Verguld: Nee, 0.12 meter.

DeLOCK 84819 Intern SATA interfacekaart/-adapter

Qdealer.nl

82,-

DeLOCK 84819, Mini SAS, U.2,SATA, 0,5 m, Polybag

Jack splitter kabel - Microfoon en audio

Allekabels.nl

9,50

Jack - Y kabel, Aansluiting 1: 4-polig 3.5mm jack Male, Aansluiting 2: 3-polig 3.5mm jack Female (microfoon), Aansluiting 3: 3-polig 3.5mm jack Female (audio), Lengte: 20 cm, o.a. geschikt voor Apple Iphone/iPad en Playstation 4.

DeLOCK 83396 3m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

136,55

DeLOCK 83396, 3 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Zilver, Mini SAS HD x 4 SFF 8644, Mini SAS HD x 4 SFF 8644

DeLOCK 83735 3m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

130,10 nieuw

DeLOCK 83735, 3 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS HD SFF-8644, Mini SAS SFF-8088

DeLOCK 2m, Mini SAS HD SFF-8644 - Mini SAS SFF-8088 2m Zwart

Qdealer.nl

101,25 nieuw

DeLOCK 2m, Mini SAS HD SFF-8644 - Mini SAS SFF-8088, 2 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS HD SFF-8644, Mini SAS SFF-8088

DeLOCK 61955 USB 3.0 VGA Zwart kabeladapter/verloopstukje Zwart

Qdealer.nl

94,95 nieuw

DeLOCK 61955, USB 3.0, VGA, Vrouwelijk/vrouwelijk, Zwart, 2048 x 1152 Pixels, Windows XP/Vista/Vista-64/7/7-64

DeLOCK 0.75m, SFF-8643/U.2 SFF-8639+SATA 0.75m Zwart

Qdealer.nl

94,30

DeLOCK 0.75m, SFF-8643/U.2 SFF-8639+SATA, 0,75 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, SFF-8643, U.2 SFF-8639

DeLOCK 83736 3m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

92,40

DeLOCK 83736, 3 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS SFF-8088, Mini SAS SFF-8088

DeLOCK 3m Thunderbolt 3m 10Gbit/s Zwart Thunderbolt-kabel Zwart

Qdealer.nl

88,80

DeLOCK 3m Thunderbolt, Man, Man, 3 m, Zwart, 10 Gbit/s, Tas

DeLOCK 83734 1m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

86,10

DeLOCK 83734, 1 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS HD SFF-8644, Mini SAS SFF-8088

DELL 470-ABBM 1m SFP+ SFP+ Zwart Glasvezel kabel Zwart

Qdealer.nl

81,90 nieuw

DELL 470-ABBM, SFP+, SFP+, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, 1 m De Twinaxiale kabel van Dell™ is ideaal voor het aansluiten van apparaten. De kabel is ongeveer 1 meter lang. Dit product is getest en gevalideerd voor uw Dell-systemen. Dell biedt technische ond

DeLOCK 62574 Intern M.2 interfacekaart/-adapter Zwart

Qdealer.nl

81,25

DeLOCK 62574, SATA, M.2, 6 Gbit/s, Zwart, Rood, 140 mm, 100 mm

Adapter USB 3.0 naar HDMI DELOCK 62736 20 cm Zwart

Grotekadoshop.nl

64,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Adapter USB 3 0 naar HDMI DELOCK 62736 20 cm Zwart tegen een onk

DVI naar HDMI verloopstekker

Allekabels.nl

12,95

DVI naar HDMI verloopstekker , Dual Link (24 1), High-End, Verguld: Ja.

DeLOCK 0.3m, Lightning/3.5mm Lightning 3.5mm Zwart kabeladapter/verloopstukje Zwart

Qdealer.nl

72,50

DeLOCK 0.3m, Lightning/3.5mm, Lightning, 3.5mm, Mannelijk/vrouwelijk, Zwart, 0,3 m, Cirrus

DeLOCK 62795 USB Type-C HDMI Zwart kabeladapter/verloopstukje Zwart

Qdealer.nl

69,25 nieuw

DeLOCK 62795, USB Type-C, HDMI, Mannelijk/vrouwelijk, Nikkel, Zwart, 0,08 m

DeLOCK 1m Thunderbolt 1m 20Gbit/s Zwart Thunderbolt-kabel Zwart

Qdealer.nl

68,65

DeLOCK 1m Thunderbolt, Man, Man, 1 m, Zwart, Koper, 20 Gbit/s

HDMI A Koppelstuk - Professioneel

Allekabels.nl

9,95

HDMI Koppelstuk - Professioneel, Aansluiting 1: HDMI A Female, Aansluiting 2: HDMI A Female, Max resolutie: 3840 x 2160 @ 30Hz, Verguld.

USB 2.0 A NAAR MICRO B KABEL haaks 90

Allekabels.nl

4,95

USB A naar USB Micro Kabel B - Zwart, Type: 2.0 Haaks - High Speed - Met Ferrietkern, Aansluiting 1: USB A Male, Aansluiting 2: USB Micro B Male, Verguld: Ja, 1 meter.

Professionele optische kabel

Allekabels.nl

11,95

Professionele optische kabel, Toslink Male naar Toslink Male, Verguld - Dikte 7mm, Gevlochten kabelmantel, 1 meter. Merk: Delock

SATA naar SATA met Molex voedingskabel

Allekabels.nl

2,95

22-Polige SATA naar SATA kabel, Aansluiting 1: 22-Polig SATA Female, Aansluiting 2: 7-Polig SATA Female, Aansluiting 3: 4-Polig Molex Male, Snelheid: 3 Gbps, 0.4 meter

15-Polige SATA verlengkabel

Allekabels.nl

3,95

15-Polige SATA verlengkabel, Aansluiting 1: 15-Polig SATA Male, Aansluiting 2: 15-Polig SATA Female, 0.3 meter.

DVI-D naar VGA Adapter

Allekabels.nl

29,95

DVI-D naar VGA adapter, Type: Dual Link (24 1 Polig), Aansluiting 1: DVI-D Male, Aansluiting 2: VGA Female, 0.25 meter.

DeLOCK 0.5m Thunderbolt 0.5m 20Gbit/s Zwart Thunderbolt-kabel Zwart

Qdealer.nl

63,80

DeLOCK 0.5m Thunderbolt, Man, Man, 0,5 m, Zwart, Koper, 20 Gbit/s

Adapter USB C naar HDMI DELOCK 62730 20 cm Zwart

Grotekadoshop.nl

51,95 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Adapter USB C naar HDMI DELOCK 62730 20 cm Zwart tegen een onklopbare prijs

DELOCK Adapter VGA HDMI met audio

Grotekadoshop.nl

51,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Adapter VGA HDMI met audio tegen een onklopbare prijs - Type: Netwerkschakelaar - Apparaat: Netwerkschake

DELOCK HDMI-A Adapter VGA met audio

Grotekadoshop.nl

48,50 nieuw

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK HDMI-A Adapter VGA met audio tegen een onklopbare prijs - Type: Tv/Monitor - Apparaat: Convertor - Bee

DeLOCK 5 in 1 OTG connection kit met HDMI MHL inclusief Samsung 11-pin adapter - 0,05 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

DeLOCK 5 in 1 connection kit met MHL OTG connection kit voor smartphones en tablets met OTG (On-The-Go) micro USB aansluiting en MHL ondersteuning. Specificaties: - Micro USB connector (mannelijk), geschikt voor alle merken en typen smartphones en tablets

MHL Kabel - HDMI

Allekabels.nl

7,95

USB Micro B naar HDMI A - MHL Kabel, Let op: Deze kabel werkt enkel op 'MHL Enabled Displays', Aansluiting 1: USB Micro B Male - 5 polig, Aansluiting 2: HDMI A Male, 1 meter.

DELOCK Kabel Displayport 1.2 mannelijk - mannelijk 4K 3 m

Discountdeals.eu

21,95

-Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Kabel Displayport 1.2 mannelijk - mannelijk 4K 3 m tegen een onklopbare prijs.Accessoire: Adapter/OmzetterType: Pc-

DeLOCK 0.245m HDMI+USB2.0-A/DisplayPort 0.254m HDMI + USB DisplayPort Zwart Zwart

Qdealer.nl

57,30

DeLOCK 0.245m HDMI+USB2.0-A/DisplayPort, 0,254 m, HDMI + USB, DisplayPort, Man, Vrouw, Goud

AC - DC Verlengkabel

Allekabels.nl

2,45

AC - DC verlengkabel, Aansluiting 1: 5.5 x 2.1mm Female, Aansluiting 2: 5.5 x 2.1mm Male, 0.5 meter.

Adapter Mini DisplayPort naar HDMI DELOCK 65128 18 cm

Discountdeals.eu

21,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Adapter Mini DisplayPort naar HDMI DELOCK 65128 18 cm tegen een onklopbare prijs.

Adapter USB 3.0 naar VGA DELOCK 62738 20 cm Zwart

Grotekadoshop.nl

44,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Adapter USB 3 0 naar VGA DELOCK 62738 20 cm Zwart tegen een onkl

DELOCK Adapter VGA HDMI met audio

Discountdeals.eu

54,95

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop DELOCK Adapter VGA HDMI met audio tegen een onklopbare prijs.Type: NetwerkschakelaarApparaat: NetwerkschakelaarBeeld/gelui

AV kabel voor Kodak Video camera 8-pins - 1,8 meter

Onlinekabelshop.nl

12,99

De ideale vervanger voor een zoekgeraakte of defecte originele kabel. Uw camera aansluiten op uw TV Veel camera's kunnen via een AV kabel aangesloten op een TV. Foto's en in sommige gevallen video's kunnen dan op de TV weergegeven worden. Deze AV kabel ku

DeLOCK 83642 1m Serial Attached SCSI (SAS)-kabel Zwart

Qdealer.nl

53,60

DeLOCK 83642, 1 m, Mannelijk/ Mannelijk, Zwart, Mini SAS, Mini SAS

Professionele optische kabel

Allekabels.nl

13,95

Professionele optische kabel, Toslink Male naar Toslink Male, Verguld - Dikte 7mm, Gevlochten kabelmantel, 2 meter. Merk: Delock

SATA KABEL 6GBPS

Allekabels.nl

1,50

SATA kabel (Interne SATA datakabel), Connector 1: SATA 7p, Connector 2: SATA 7p, Voeding: Nee, Snelheid: 6 Gbps, Aansluiting: Recht, Lengte: 0,10 meter, Metalen clips, Kleur: Rood. Merk: Delock

MHL kabel USB Micro naar HDMI - 7 meter

Onlinekabelshop.nl

14,99

MHL kabel USB Micro naar HDMI Deze kabel kunt u gebruiken om uw smartphone of tablet PC met Micro USB aansluiting aan te sluiten op uw HDTV of monitor met een MHL compatibel* HDMI aansluiting om zo te genieten van video in Full HD. Let op! Uw smartphone o

Molex naar 15p Sata Voedingskabel

Allekabels.nl

1,25

Molex naar SATA verloopstekker, Aansluiting 1: 15-Polig SATA Female, Aansluiting 2: 4-Polig Molex Male, 0.06 meter.

USB 2.0 A naar micro USB B - Usb otg adapter

Allekabels.nl

4,95

USB 2.0 A naar Usb micro B - Usb host kabel, Aansluiting 1: USB A Female, Aansluiting 2: Usb Micro B Haaks Male, OTG Functie (On-The-Go) 0.11 meter (inclusief connectors)

DeLOCK Converter SATA naar IDE / IDE naar SATA inclusief kabels

Onlinekabelshop.nl

14,99

-DeLOCK Converter SATA > IDE / IDE > SATA inclusief kabels Met deze converter van DeLOCK kunt u de aansluiting van uw IDE schijf converteren naar SATA en de aansluiting van uw SATA drives converteren naar 40pins IDE. Specificaties - IDE 40pin aansluiting -

SMA (m) - N (m) kabel - CFD200 - 10 meter

Onlinekabelshop.nl

34,99

SMA (m) - N (m) kabel - CFD200 Deze kabel kunt u gebruiken voor het aansluiten van een antenne. Dankzij de CFD200 kabel kent deze 50 Ohm coaxkabel een zeer lage demping, slechts 0,55 dB per meter bij 2,4 GHz en 0,86 dB per meter bij 5,7 GHz. N connector D

Delock Adapter. displayport 1.1M met VGA/HDMI/DVIH Zwart

Grotekadoshop.nl

41,50

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Delock Adapter displayport 1 1M met VGA/HDMI/DVIH Zwart tegen een onklopbare prijs - Type: Beeld/geluid -

IDE - SATA converter

Allekabels.nl

14,95

IDE - SATA converter, SATA naar IDE en IDE naar SATA converter, Aansluiting 1: 7-Polig SATA Female, Aansluiting 2: 7-Polig SATA Male, Aansluiting 3: 40-Polig IDE Female.

VGA naar VGA VGA Splitter

Allekabels.nl

9,95

VGA naar VGA VGA splitter, Ingang: VGA male, Uitgang: 2x VGA female, Zonder versterkerfunctie.

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Zie volgende pagina

Bekeken artikelen
Algemeen
Beslist.nl Beslist.nl is het grootste online winkelcentrum van Nederland waar je zorgeloos, veilig en overzichtelijk producten kunt vergelijken en bestellen. Met ons assortiment van 25 miljoen producten bij 10.017 shops bieden we de consument een duidelijk overzicht wat er online te koop is en voor welke prijs zodat je de beste aanbiedingen kunt vinden. Zo is het bij ons altijd sale. Ben je op zoek naar goedkope outlets, vraag je je af of je dat nieuwe product in de aanbieding kunt kopen of wil je een prijsvergelijking doen; online shoppen begint bij beslist.nl. Ook als je producten wilt kopen met een snelle levertijd en een goedkope prijs.

25.000.000 prijzen van 10.017 winkels worden dagelijks verwerkt.
© 2005 - 2017 beslist.nl™

Beslist.nl maakt gebruik van cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken onder meer analytische cookies voor optimalisatie van jouw gebruik van onze website. Daarnaast plaatsen ook derden tracking cookies om jou bijvoorbeeld gepersonaliseerde advertenties te tonen. Ook social media-netwerken plaatsen tracking cookies. Deze cookies volgen je gedrag op internet. Lees ook ons cookiestatement voor meer informatie. Ga je verder met een bezoek aan onze website door een klik te plaatsen, of door hierna op akkoord te klikken, stem je in met het plaatsen van cookies en het verwerken van de gegevens die wij en onze partners daardoor verkrijgen.